Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Krystian Kwiatos

Sprzedam aktywną licencję z kontem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam aktywna licencję. Aktywna do - 06/27/2018

Sprzedaż tylko całego konta, możliwość sprzedaży przez Allegro

Cena - 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz legalnie sprzedać konta. Możesz legalnie przetransferować aktywną licencję na cudze konto. Kupowanie "konta" nie dość, że jest sprzeczne z zasadami licencji producenta, to wiąże się z ryzykiem odzyskania dostępu do konta przez sprzedającego i utratą zakupionego konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem w tej sprawie do IPS i jedyne co dostałem w odpowiedzi to że nie zalecają tego typu sprzedaży. Nie mam też zamiaru odzyskiwać konta ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie zalecają. Po to wprowadzono sprzedaż licencji oraz możliwość jej transferu, żeby ukrócić wszelkiego rodzaju oszustwa i wyłudzenia ;)

Cytat

Nie mam też zamiaru odzyskiwać konta ;)

Nikt nie mówi, że teraz masz taki zamiar. Chodzi o to że po przelaniu np. Tobie pieniędzy kupujący może się mocno zdziwić, bo pewnego dnia uznasz że ktoś Ci się włamał na konto, wyślesz maila do supportu, odzyskasz dostęp i co wtedy taki kupujący ma zrobić? A tak za drobną opłatą transferową ten problem znika. Po transferze tracisz prawa posiadacza licencji i producent wie, że licencja została odsprzedana. Ja w każdym razie odradzam zakupy wszelkich "wygasłych" licencji i kupowania konta albo samego klucza, bo po co sobie robić problemy?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi