Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak zdjęć w poście


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety support nie pomoże bo to przekracza zakres wsparcia chyba, że zapłacę 100$

Zepsuli moim zdaniem galerię i chcą zapłaty za naprawę :surprise: Spotkałem już kilka for gdzie nie widać miniatur, które wcześniej były.

Napisałem do nich opisując mój problem. Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jeżeli wkleję to co odpisali (google tłumacz)

Cytat

Chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Aby zbadać sprawę, musimy uzyskać dostęp do Twojej społeczności za pośrednictwem panelu administracyjnego i FTP / SFTP.

 

Cytat

We wcześniejszych wersjach galerii utworzono kilka kopii każdego obrazu. W bieżącej wersji Galerii tworzonych jest mniej opcji miniatur, a starsze kopie, które nie są już używane, zostały usunięte. Niestety, ponieważ obrazy były bezpośrednio połączone i już nie istnieją, dlatego pojawiają się jako uszkodzone w postach. Niestety, nie mam dla ciebie rozwiązania tego problemu. Jedyne, co mogę zrobić, to użyć mod_rewrite lub podobnego narzędzia na poziomie serwera, aby przepisać żądania na wersje miniatur, które już nie istnieją, aby zmapować je do wersji, które istnieją, lub edytować swoje posty i używać wbudowanych Funkcja osadzania galerii, dzięki której łącza do obrazów są przechowywane w sposób, który zostanie zachowany w przyszłych aktualizacjach.

 

Cytat

Niestety, ponieważ wersje obrazów były bezpośrednio połączone, jest to nieco poza zakresem usługi wsparcia i musiałoby być obsługiwane przez usługi niestandardowe. Za napisanie zasad i zastosowanie ich do serwera będzie opłata w wysokości 100 USD. Alternatywnie możemy podać ci informacje i zobaczyć, czy twój gospodarz byłby chętny zrobić to za ciebie?

 

Cytat

Obawiam się, że instrukcje na mod_rewrite znajdują się poza zasięgiem wsparcia iw zakresie zasięgu twojego dostawcy serwera. Zasadniczo musisz przepisać adresy URL z sml_gallery * na bieżącą miniaturę do wyboru. Rozumiem twoją frustrację, ale proszę zrozumieć, że łączyłeś się bezpośrednio z miniatury miniaturek i to niestety nigdy nie było zamierzone. Jak zauważył Brandon, idealnie nadaje się do umieszczenia galerii w poście, a wszelkie przyszłe aktualizacje odpowiednio aktualizują te posty. Warto również zauważyć, że jeśli masz kopię zapasową przed 4.3, możesz przywrócić miniaturki sml * z kopii zapasowej. Niestety nie możemy w tym pomóc, a także przepraszam za frustrację i niedogodności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

We look forward to assisting you to resolve this issue. In order to investigate further, we will need to obtain access to your community via the Admin Control Panel and FTP/SFTP.

 

Cytat

In earlier versions of Gallery, several copies of each image were created. In the current version of Gallery, fewer thumbnail options are created, and the older copies that are no longer used were removed.

Unfortunately, as the images were being linked to directly and they no longer exist, this is why they show up as broken in posts. I do not have a solution for this issue for you, I'm afraid.

The only recommendation I can make is to use mod_rewrite or a similar tool at the server level to rewrite requests to the thumbnail versions which no longer exist to map them to the versions which do still exist, or to edit your posts and use the built in Gallery embedding functionality so that the image links are stored in a way that will be retained through future upgrades.

 

Cytat

Unfortunately, as the versions of images were directly linked to, this is a bit outside the scope of support service and would need to be handled by custom services. There would be $100 fee for writing the rules and applying them to your server. Alternatively, we can give you information and you can see if your host would be willing to do it for you?

 

Cytat

I'm afraid instructions on mod_rewrite is outside the bounds of support and within the realm of your server provider's scope. You essentially need to rewrite URLs from sml_gallery* to the current thumbnail of your choice. 

I do understand your frustration, but please understand, you were hotlinking to secondary thumbnail images directly and that unfortunately was never intended. As Brandon noted, it is ideal to embed the gallery in your post, then any future upgrades would appropriately update those posts. 

It's also worth noting, as an alternative, if you have a pre 4.3 backup, you could restore the sml* thumbnails from your backup. 

Sorry we can't be of more assistance with this and I also apologize for your frustration and inconvenience. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak poradziłeś mi na początku. Zgralem zdjęcia, dopisałem sml_, wrzuciłem na swoje miejsce i jest ok. Zdjęcia jeszcze z naszej starej galerii z np. 2010 roku wrzuciłem tak żeby pasowała ścieżka dostępu jak w podanych linkach i też jest OK. 

Pytanie teraz mi się nasuwa. Jak dodać zdjęcie do pisanego postu/artykułu żeby nie było linku tylko obraz, najlepiej miniaturka. Nie widzę teraz takich opcji. Chodzi o zdjęcia z galerii nie zewnętrznych stron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.