Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konwerter (przeniesienie ze starej wersji do nowej)


Mateusz_K

Rekomendowane odpowiedzi

AuthType Basic
AuthName "Password Protected Area"
AuthUserFile - tutaj miałem starą ściezkę do pliku .htpasswd , ale zmieniłem na nową i dalej jest błąd 500
Require valid-user
SetEnvIf Request_URI "(skin_cp/images/icons/add.png)$"  allow
SetEnvIf Request_URI "\.gif$" allow
SetEnvIf Request_URI "\.jpg$" allow
SetEnvIf Request_URI "\.png$" allow
Order allow,deny
Allow from env=allow
Satisfy any

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem w necie możliwego rozwiązania błędu i znalazłem, że trzeba zmienić wielkość parametru client_max_body_size. Znalazłem ten plik u siebie na serwerze, ale ma on ustawioną wielkość na 32M. A plik, który chcę wrzucić ma około 2M. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem tryb bezpieczny i główna strona forum się włączyła. Ale jak chcę przejść do innej podstrony, to wywala 500tke. 

Ale to już pewnie jest problem z URL-ami. Czy w takiej sytuacji mogę już wrzucić pliki nowej wersji?

Edytowane przez Mateusz_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe błędy, gdy chcę się przenieść na inną podsttronę.
 PHP Warning:  include(): Failed opening '/home/audiostereo/www/new.audiostereo.pl/public_html/banery/rewords.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/home/audiostereo/www/new.audiostereo.pl/public_html/ips_kernel/') in /home/audiostereo/www/new.audiostereo.pl/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1722) : eval()'d code on line 146
[Wed Jun 27 06:47:26.098383 2018] [:error] [pid 24699] [client 10.202.25.1:60308] PHP Fatal error:  Call to a member function paginationTemplate() on null in /home/audiostereo/www/new.audiostereo.pl/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 3085, referer: http://new.audiostereo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
3 godziny temu, Mateusz_K napisał:

banery/rewords.php

Co to za system? Przenosiłeś go? Pewnie nie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten warning może mieć wpływ na późniejszy Fatal error? . Nie przenosiłem tego, bo to nie jest jakiś zewnętrzny system. Skopiowałem wszystkie pliki starego forum i wgrałem na serwer. Aktualne forum również nie ma pliku rewords.php w folderze banery i działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No, ale mimo wszystko coś się odwołuje do tego pliku - więc trzeba sprawdzić co i gdzie.

11 minut temu, Mateusz_K napisał:

A czy ten warning może mieć wpływ na późniejszy Fatal error?

Trudno powiedzieć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.