Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konwerter (przeniesienie ze starej wersji do nowej)


Mateusz_K

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie cisnę i do tej pory wszystko szło dosyć sprawnie, szybko odpisywali i radzili co zrobić. A wczoraj rano napisałem do nich z tym problemem i do dziś brak odpowiedzi. Chociaż gdzieś chyba przeczytałem, że mają wolne od 4 lipca, bo dzień niepodległości.. I być może to jest powodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi jeszcze powiedzieć jedną rzecz dotyczącą konwersji bazy danych. Gdy się zrobi ta konwersja to zapisuje w bazie danych przekonwertowane tabele z prefixem x_utf_ . To wtedy w pliku conf.global mam zmienić wartość sql_tbl_prefix na tą właśnie x_utf_ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakoś mi się udało samemu przebrnąć przez aktualizację oraz błędy i forum ruszyło, chociaż jest tam wielki pierdolnik, ale to i tak jest jakiś sukces. Dzięki wam za pomoc!

Temat można zamknąć. Pewnie będę zakładać jeszcze i tak jakieś nowe tematy :).  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.