Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
Daniel Fiodor

Zlecę wykonanie szablonu pod projekt graficzny

Recommended Posts

Witam serdecznie

Zlecę wykonanie szablonu zgodnie z projektem graficznym.
Całość prac podzielona na etapy. Zaczynamy od galerii, w późniejszym etapie artykuły, kluby, forum oraz pozostałe moduły.
Każdy z etapów wdrażania projektu wyceniany osobno po ustaleniu dokładnej specyfikacji w oparciu o doświadczenia własne jak również osoby odpowiedzialnej za wdrożenie oraz zakres aktualnie posiadanego budżetu..:)

Strona w całości poświęcona nagości w sztuce. Ogólne założenie to podział na galerię, sekcję artykułów i wiadomości z przeglądem różnych epok, własnymi przestrzeniami dla artystów, sklepem, etc.

Pierwszy zakres pracy obejmuje przerobienie galerii według grafiki

galeria.jpg

1) Założenia:
a) Galeria przedstawia Najnowsze prace z możliwością pokazania ich w zakresie 25, 50, 100, 200 sztuk lub wybrania wszystkich prac znajdujących się w serwisie

b) Możliwość sortowania zdjęć po standardowych ustawieniach IPB (aktywność)
b) Zdjęcia oznaczone gwiazdką są to zdjęcia promowane przez użytkowników i wyświetlane w pierwszej kolejności
c) po prawej stronie znajdują ostatnio dodane zdjęcia przez userów do klubów (społeczności)

d) analogicznie jak w przypadku zdjęć - gwiazdką są oznaczone kluby promowane
d) Każde zdjęcie jest opatrzone tytułem, autorem, modelką/lem, podkategoria galerii, ocena, komentarzem i grupę przynależności danego usera
e) W kwestii dodawania zdjęć czekamy na sugestie i pomysły osoby współpracującej ponieważ zauważyliśmy że z poziomu klubu nie ma możliwości dodania fotografii do galerii głównej

f) Zależy nam na zablokowaniu i "wymuszeniu" dodawania zdjęć do poszczególnych podkategorii.

g) zdjęcia sa ładowane automatycznie zgodnie z zakresem wybranym przez usera

h) w przypadku blokady skryptu do ładowania użytkownik może załadować więcej zdjęć.

2) Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje i wszystkie uwagi mogące przyczynić się do poprawy funkcjonalności i użyteczności całości projektu.

3) Zwracamy uwagę na:

a) terminowość i rzetelność ustaleń
b) doświadczenie i wykonane wcześniej prace w powyższym skrypcie
c) racjonalizm ceny

d) chęć podzielenia się posiadaną widzą mogąca usprawnić całość projektu

4) Wszystkie propozycje oraz pytania proszę kierować na maila dfcard(at)poczta.onet.pl. Oczywiście wyrażam zgodę na kontakt w powyższej sprawie. Wszystkim innym wiadomościom mówię stanowczo STOP..
5) Wszystkie zdjęcia z projektu są pracami stanowiącymi własność ich właścicieli oraz zostały opublikowane w ogólnych źródłach. Wszystkie dane zostały wymyślone zatem jakakolwiek zbieżność z prawdziwymi jest przypadkowa. Wszystkie informacje zostały przedstawione jedynie w celach podglądowych. Jeżeli zauważyłeś fotografię lub imię i nazwisko, które nie powinny sią tam znaleźć powiadom mnie niezwłocznie.

Witam, nazywam się Dorian Mazur i od 5 lat interesuje się programowaniem oraz kodowaniem stron internetowych. Pracowałem na wielu frameworkach, systemach oraz programach.

Jestem zwolennikiem prostoty i umiaru, a w moich projektach staram się pogodzić estetyczny wygląd z funkcjonalnością i czytelnością.

Moim największym projektem jest gra, którą napisałem w C# i zyskała ogromną popularność.
Zajmowałem się także tworzeniem stron, for oraz wizytówek.

Więcej na moim portfolio - http://mazurdorian.pl

Kontakt: kontakt@mazurdorian.pl