Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

nowy hosting i jakieś pliki


slu12345

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie wiem czemu... Bo po pierwsze nie pisze się na forum tylko do supportu, a po drugie - ja mam domenę gdzieś indziej, hosting gdzieś indziej i bez jakiejkolwiek znajomości tematu poradziłem sobie z przekierowaniem dns, bo wystarczy tylko chwila szukania i już wiesz co i jak. DNS odświeżają Ci się do 24 godzin i szczerze polecam Ci zalogowanie się do panelu domeny, poczytania co masz w pakiecie, potem zalogowania się do panelu hostingu i wpisaniu co trzeba i gdzie trzeba. Nie znam Twojego hostingu, więc nie napiszę Ci punkt po punkcie co masz gdzie wpisać. Ale jak poczytasz poradniki, to będziesz wiedział co i jak. Za chwilę. A nie kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jurij napisał:

Zupełnie nie wiem czemu... Bo po pierwsze nie pisze się na forum tylko do supportu, a po drugie - ja mam domenę gdzieś indziej, hosting gdzieś indziej i bez jakiejkolwiek znajomości tematu poradziłem sobie z przekierowaniem dns, bo wystarczy tylko chwila szukania i już wiesz co i jak. DNS odświeżają Ci się do 24 godzin i szczerze polecam Ci zalogowanie się do panelu domeny, poczytania co masz w pakiecie, potem zalogowania się do panelu hostingu i wpisaniu co trzeba i gdzie trzeba. Nie znam Twojego hostingu, więc nie napiszę Ci punkt po punkcie co masz gdzie wpisać. Ale jak poczytasz poradniki, to będziesz wiedział co i jak. Za chwilę. A nie kiedyś ;)

domene z home chce przekierować na serwer leaseweb.com, tak do 30h DNS się odświeżają tylko nie moge ich wogóle wpisać jjjjjjjjj_qwrhxqa.jpg złe dnsy czy co? 

W panelu hostingu trzeba coś wpisywać ? bo podczas rejestracji wpisałem domene i tyle 

Edytowane przez slu12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
20 godzin temu, slu12345 napisał:

Prościej, tylko że chce się czegoś nauczyć przy okazji.

Dobrze chwali się, ale wykaż się chęcią nauki i szukania rozwiązań. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DawPi napisał:

Dobrze chwali się, ale wykaż się chęcią nauki i szukania rozwiązań. :)

Jednak ten hosting można o kant potłuc. Zobaczcie co piszą o nim, nie da się podpiąć zewnętrznej domeny, co za szajs z tym hostingiem https://www.forum.optymalizacja.com/topic/235756-leaseweb-dodanie-domeny-zewnętrzne-i-dns 

Wiem że polscy użytkownicy korzystają z tej firmy, tyle że mogą mieć jakieś dedyki i w takim przypadku może się da podpiąć domenę zewnętrzną a na zwykły współdzielony hosting widać  już nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jurij napisał:

No to pisz do ich supportu. Nie chciałeś działającego hostingu i 10% zniżki od IZE tylko zachciało Ci się zagranicznych doznań, to teraz masz :spiteful:

Nie to że nie chciałem, tylko moja branża jest specyficzna, i wymaga zagranicznego hostingu, bo dużo osób zwraca na to uwagę  

 

Napisze do nich z tymi dns, a jak nie to niech oddają kasę, chociaż małe szanse na to pewnie ... 

Edytowane przez slu12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw komu tak bardzo przeszkadzałby polski hosting na stronie z domeną ".pl" ?

 

9 godzin temu, slu12345 napisał:

 moja branża jest specyficzna, i wymaga zagranicznego hostingu

 

Tia, zauważyłem na Twoich screenach w błędach "marihuanaforum" kropka pl ? Sądzisz, że z polskiego hostingu ludzie nie będą sobie chcieli wstrzykiwać marihunanen? :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jurij napisał:

Jestem ciekaw komu tak bardzo przeszkadzałby polski hosting na stronie z domeną ".pl" ?

 

 

Tia, zauważyłem na Twoich screenach w błędach "marihuanaforum" kropka pl ? Sądzisz, że z polskiego hostingu ludzie nie będą sobie chcieli wstrzykiwać marihunanen? :lol:

sądzę że miał bym mniej użytkowników na forum, bo kwestia hostingu była podnoszona na innych forach 

Edytowane przez slu12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka sprawa że forum zadziałało, cud ? tylko nie wiem do końca co jest grane, ustawiłem rekord A tak jak dostałem w mailu na odpowiedni adres ip, tylko to już zrobiłem ponad tydzień temu, i nie działało dopiero dzisiaj zadziałało. Druga sprawa, w panelu home mam ustawione dnsy od home, bo tam kiedyś hosting wykupiłem i bez mojej wiedzy mi ustawili dnsy, tylko pytanie jak wygaśnie ten hosting to nie będe mógł wejść na stronke? bo pliki wrzuciłem przecież na hosting leaseweb.

Dla czego jak mam sklepy internetowe na hostingu amerykańskim a2hosting, to dostałem 2 adresy DNS, i są wpisane w panelu home, a leaseweb nie daje dnsów ? możliwe to że wystarczy tylko rekord zmienić ? bo na to wygląda możliwe to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle przeczytałeś temat który sam zalinkowałeś? Bo nie wydaje mi się. Masz jak wół napisane, że Twój hosting udostępnia dns jedynie dla domen, które u nich kupiłeś. Dla domen zewnętrznych nie. Więc jak chcesz mieć domenę wykupioną na home, to musisz poszukać dobrego hostingu, który udostępni Ci DNS. Tak jak to robi dHosting na przykład :) Albo możesz się migrować z domeną do leaseweb i wtedy dostaniesz domenę u nich. Ja bym tego nie robił. Ale to Twój wybór.

 

A jak Ci wygaśnie hosting albo domena, to chyba oczywiste, że strona nie będzie działać?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

Ty w ogóle przeczytałeś temat który sam zalinkowałeś? Bo nie wydaje mi się. Masz jak wół napisane, że Twój hosting udostępnia dns jedynie dla domen, które u nich kupiłeś. Dla domen zewnętrznych nie. Więc jak chcesz mieć domenę wykupioną na home, to musisz poszukać dobrego hostingu, który udostępni Ci DNS. Tak jak to robi dHosting na przykład :) Albo możesz się migrować z domeną do leaseweb i wtedy dostaniesz domenę u nich. Ja bym tego nie robił. Ale to Twój wybór.

 

A jak Ci wygaśnie hosting albo domena, to chyba oczywiste, że strona nie będzie działać?

ale chodzi mi o hosting na home, jak wygaśnie to czy znikną DNSy? bo korzystam z hostingu leaseweb na DNSach od home , ale skoro działa mi strona to poco szukać hostingu? widocznie w tym przypadku wystarczy rekord A zmienić tak jak zrobiłem, chociaż zadziałało po ponad tygodniu czekania, bo w ogóle po co są DNSy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jurij napisał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Domain_Name_System

 

Wcale się nie zdziwię, jak się okaże że na tym hostingu od home też masz wrzucone pliki forum i dlatego Ci działa :unsure:

Łączyłem się przez ftp z leaseweb więc to raczej nie możliwe. A najśmieszniejsze jest to że "doświadczony" programista który zajmuje się takimi rzeczami na codzień, stawia sklepy na presta shop,pozycjonuje itp. nie mógł sobie poradzić z tym, dopiero ja z zawodu zwykły ślusarz, obecnie pracownik recyklingu sprzętu elektrycznego, nie mający nigdy styczności z serwerami, poradziłem sobie z tym, ogarnął bym dużo szybciej tylko z leaseweb cos musieli przeoczyć, skoro rekord A dawno ustawiłem i dopiero z kontaktem z suportem chociaż w innej sprawie zaczeło to działać. Więc myślę że sobie poradze z administrowaniem chociaż i tak programiste bede musiał wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.