Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

pljedrzej

Licencja IPS 4

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Po zakupie na aukcji przekazuje dane do konta na oficjalnej stronie IPS gdzie znajduje się dana licencja.

Nie możesz tak sprzedawać licencji, jest to sprzeczne z jej zasadami. Jedyna opcja to transfer aktywnej licencji na konto kupującego.

Dla zainteresowanych: jeden mail do IPS od sprzedającego, że ktoś mu się włamał na konto i chce odzyskać dostęp i nie macie ani licencji, ani pieniędzy. Radziłbym uważać ;)

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam pana wyżej który nie wie chyba dokładnie jak działa allegro i jak chroni kupującego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale co allegro, np ja sprzedałem Ci licencje, dałem hasło do konta i rób co chcesz, zmieniasz hasła, email, domene i gra gitara. Ale ja po miesiącu piszę do supportu IPS, że włam był, bo nie mam dostępu (nie wiem jak oni to weryfikują może po IP? ) Oddają mi dostęp, ponieważ nie ma czegoś takiego jak sprzedaż konta, jeżeli dałeś mi kase to oni nic z tym nie zrobią, tylko twoja wina i naiwność. A allegro w tym wypadku co może zrobić? Przecież miałeś te konto, kupiłeś je, pomijając że to było nielegalne, i na tą chwilę nie wiesz dlaczego nie masz dostępu, czy to byłem ja czy ktoś inny ci zajumał konto, co ci odpowie IPS?. I ciekawe jak zachowa się w tym przypadku allegro. I kolejna sprawa jak chcesz się szarpać z ipsem, że to było twoje konto? Że je kupiłeś? Chyba że zakładasz sprawę cywilną i sie bujasz po sądach.

Specjalnie zrobili ten transfer bo były wałki w ten sposób robione.

Ale jakby to wyglądało naprawdę to sam jestem ciekaw.

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, pljedrzej napisał:

Pozdrawiam pana wyżej który nie wie chyba dokładnie jak działa allegro i jak chroni kupującego.

Pozdrawiam.

Oj wiem dokładnie jak działa system ochrony kupującego na allegro...

- Witam. Kupiłem u użytkownika XXX przedmiot XXX. Dostałem zupełnie coś innego, przedmiot nie odpowiada ani opisowi ani zdjęciom.

- Witam. Dziękujemy za kontakt z Allegro. Skontaktujemy się ze sprzedającym i damy mu upomnienie.

- Super. Ale co ja mam zrobić teraz? Sprzedający nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, a ja straciłem pieniądze i nie mam tego, za co zapłaciłem...

- Witam. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi?

Badum tsss. Można oczywiście iść na Policję, stracić kilka godzin na spisanie protokołu i po miesiącu dostać list polecony z umorzeniem sprawy. Co kto lubi.

Dlatego jeśli o mnie chodzi to wolę nie włazić na minę, niż potem się martwić jak to rozbroić ;)

P.S. Do poniedziałku licencje prosto od IPS 20% taniej :) Czyli 160$ USD x 3,77 = 603 PLN. Z najpewniejszego źródła ;)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi