Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
DejaVu24

Mnóstwo zapytań do json

Recommended Posts

Od ponad 2 tygodni mam stronę wrzuconą na CF i od kilku dni jak sprawdzam wywróciło mi wykresy do góry nogami. Od początku było po 20% na JPG a tu teraz na json 79%. Tak samo nie idzie już proporcjonalnie z pamięci CF, tylko wystrzeliło. O co to może chodzić? To te słynne jakieś ataki? Wcześniej nie miałem takich statystyk to nie wiem czy to jest normalne. Fakt faktem kiedyś miałem dziesiątki stron które klonowały moją, ale jak wlazłem na CF wszystko im się wysypało :) Nawet wywaliłem wszystkie blokowane IP z htaccess.

533214155_Screenshot_2018-11-24Analytics2.thumb.png.31cc54e4ae0a6dc4fbe07117dbc29eb5.png615304985_Screenshot_2018-11-24Analytics.png.5fc6f9d4e572db2273e795506083db49.png

Możliwe że jakieś requesty do API.

Nie wiem, tylko pytanie dlaczego to tak, i skąd to się wzięło. Kilka dni temu tylko co mi licencja wygasła, nic więcej nie przychodzi do głowy, że robiłem jakieś zmiany.

Może system antyspamowy jak licencja wygasła?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Wyjaśnione, drugi majster wrzucił mi czatbox do sidebara na wszystkie strony i dlatego tyle zapytań, a CF widać tylko obrazki ładnie cashuje a z tym sie poci. Wczoraj wywaliłem i dziś już statystyki inne.

Swoją drogą tego nie rozumiem, bo jak kiedyś szło mi 6-7GB transferu na dzień, to teraz dzięki CF idzie 1GB :) ciekawe na jakiej zasadzie to działa.

907177915_Screenshot_2018-11-27Analytic.thumb.png.dfca77492e2dbf0eee1cb28728c1b136.png

Edited by DejaVu24
  • Like 1

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.