Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana domyślnego skinu w ACP - alternatywny sposób


Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z domyślnym skinem forum być może problem leży w cache. Dostaję taki komunikat:

Myślę że pomoże zmiana skinu w ACP, bo w co nie wejdę w ACP to wywala ten błąd i nic nie mogę zrobić. :(

Może przez MySQL da się zmienić skina? 

Podpowie ktoś? 

Cytat

ParseError: syntax error, unexpected end of file (0)
#0 /xxx/public_html/forum/system/Theme/Theme.php(741): IPS\Theme\Cache\_Template->exists()
#1 /xxx/public_html/forum/system/Helpers/Form/Form.php(139): IPS\_Theme->getTemplate('forms', 'core', 'global')
#2 /xxx/public_html/forum/applications/collections/modules/admin/collections/setup.php(42): IPS\Helpers\_Form->__construct()
#3 /xxx/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\collections\modules\admin\collections\_setup->manage()
#4 /xxx/public_html/forum/applications/collections/modules/admin/collections/setup.php(30): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#5 /xxx/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\collections\modules\admin\collections\_setup->execute()
#6 /xxx/public_html/forum/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}

 

Edytowane przez Dynloth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia i kilku innych osób nie zalecam ustawiać żadnego domyślnego motywu dla ACP, niech będzie standardowy, oryginalny i jedyna słuszna opcja to zmienić go ręcznie dla danego administratora w ACP, tak jak napisałeś, ponieważ raz wysypało mi templatkę z logowania i nie mogłem się zalogować do ACP, a jak będziesz sobie ustawiać go ręcznie to on załaduje się dopiero po zalogowaniu :P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.