Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

nie mogę wgrać obrazka gif jako avatar, gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat:

ups.thumb.png.8c85d984744aeac608bd1c05810ea167.png

Jak chcę wgrać z linku ( folder uploads )

http://darksiders.pl/uploads/Darkm.gif

Ustawienia mam takie:

pro.png.15f00973a74d9f62c4b40e1f0da47a92.png

up.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu wrzuciłeś zdjęcie na serwer i chcesz zmusić forum, aby zaimportowało zdjęcie ze swojego własnego serwera i zapisało je na tym samym serwerze? Bez sensu, też bym Ci strzelił błędem na takie zachowanie :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.02.2019 o 02:14, Jurij napisał:

Czemu wrzuciłeś zdjęcie na serwer i chcesz zmusić forum, aby zaimportowało zdjęcie ze swojego własnego serwera i zapisało je na tym samym serwerze? Bez sensu, też bym Ci strzelił błędem na takie zachowanie :)

na pierwszym screenie jest pokazane, że chcę dodać gif z dysku ( nie ma go jeszcze na serwerze ) i wyskakuje

na ostatnim screenie pokazuje, że chce dodać gif z serwera i to był błąd, wrzuciłem obrazek na hosting zdjęć i dodało go bez błędu.

W dniu 11.02.2019 o 06:26, DawPi napisał:

Najnowsza wersja ips?

wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji.

Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi.

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dementor napisał:

na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji.

Tragicznie chodzi? Serio?

steve harvey wtf GIF

Jakiego gifa chcesz wgrać na serwer?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Dementor napisał:

wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji.

Tragicznie? - Dobrze działa. Masz juz stabilna wersjie.

Brak aplikacji - dziwne bo działaja z 4.3 i nawet 4.2

ehh.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sami widzicie, że IPS 4.X nie działa jak powinno, Dementor ma rację. aXenowi odwróciło kolory w gifie, Paweł ma w ogóle problemy z prawidłowym wyświetlaniem kolorów, ale za to mi działa dobrze:

8XXP.gif

Na pewno dlatego, że zostałem wierny IPB 3.4.X ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Dementor napisał:

Niektóre większe aplikacje faktycznie nie są kompatybilne, ale większość działa bez problemu :) A sam system śmiga dobrze :)

Co do Twojego problemu to ja kiedyś miałem podobnie, przyczyną był limit na avatar :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi