Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kanały aktywności - błąd w trakcie ładowania aktywności


Slovak

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu aktualizacji do 4.4.0 i później 4.4.1 występuję problem z ładowanie treści w kanałach aktywności i po kliknięciu pokaż więcej elementów aktywności, wyskakuje komunikat wystąpił błąd, podczas ładowania aktywności. IPS stwierdził dzisiaj, że problem leży w spolszczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zadaj sobie to bardzo ważne pytanie skąd pobrałeś spolszczenie, dlaczego nie z naszego forum i będziesz miał odpowiedź. IZE działa na najnowszej wersji, spolszczona naszym spolszczeniem i ja tego błędu odtworzyć nie mogę, więc wychodzi na to że u nas go nie ma. Pobierz spolszczenie z tego forum, zainstaluj i problem powinien być rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
11 godzin temu, Slovak napisał:

Od czasu aktualizacji do 4.4.0 i później 4.4.1 występuję problem z ładowanie treści w kanałach aktywności i po kliknięciu pokaż więcej elementów aktywności, wyskakuje komunikat wystąpił błąd, podczas ładowania aktywności. IPS stwierdził dzisiaj, że problem leży w spolszczeniu. 

Masz jakieś logi błędów zapisane w ACP? Coś powinno być - pomogłoby to znacząco się temu przyjrzeć i ewentualnie poprawić jak błąd wynika z winy spolszczenia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, tutaj mamy też to spolszczenie i śmiga.

Może zrób tak - usuń język i wrzuć ponownie "czystą" paczkę od nas.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymujesz jakikolwiek błąd systemowy EX* lub coś innego ? sprawdziłem przed chwilą na swoim forum, na testowym na którym robię tłumaczenie i wszystko działa poprawnie. Tym bardziej dziwne, że żadne klucze dotyczące tego obszaru nie były zmieniane pomiędzy 4.3.6 a 4.4.*.

Daj link do forum... obejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli to forum jakie kojarzę (K...A...pl) to dla mnie jako gościa tam działa wszystko w porządku.

 

P.s. właśnie jak możesz to uzupełnij adres forum w profilu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eb8ae601167aeaf10413402e6e46487f.png

Teraz przed chwilą u mnie na forum się pojawiło. Problem jest na każdym stylu i na języku polskim. Nie pomaga reinstall języka, a efekt zawsze jest ten sam.

Błąd pojawia się od czasu do czasu. Brak jakichkolwiek logów oraz błędów po stronie przeglądarki.

 

PS: Nie zwracaj uwagi, pomyliłem tematy XD

Edytowane przez aXen

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak przeklikałem się kilkanaście razy na każdej wersji językowej i mam to :

2019-03-10_150558.png.ce5883911e1a892b469bde6da142db63.png

rozumiem, że o to Ci chodzi ? zrobiłem dokładnie to samo na swoim forum i działa wszystko ok... powtórzyłem tę samą operację przez około 2-3 minuty.. i nic ? wszystko ładuje ok.

Jakiego konta hostingowego używasz ? shared/vps/dedyk ? jaki hostmaster ? zawartość w tym kanale ładowana jest dynamicznie za pomocą ajax więc może taki błąd wyzwala jakiś limit na serwerze...

Sprawdziłem dla pewności 3 rózne fora z tym samym spolszczeniem - wszędzie jest ok... nawet tuaj na ize...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak co powodowało, że wybrałeś dedyka pod te forum co widzę w profilu? ponad 300zł miesięcznie na ten ruch to grubo ponad miarę. Potrzeba dożo miejsca na pliki czy coś innego?

A co do tematu, przeklikałem u siebie, i nic nie wyskoczyło, też spolszczenie najnowsze. a i templatka na 4,3.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie

  <word key="user_own_activity_reply" js="0">%2$ odpowiedział %1$ →</word>

na

  <word key="user_own_activity_reply" js="0">%2$s odpowiedział %1$s →</word>

Zniknął od razu problem. 

 

Podobny błąd jest też w tej linii.

<word key="user_own_activity_review" js="0">%2$ dodał opinię o %1$ →</word>

 

Edytowane przez Slovak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- problem został wygenerowany przez IPS - zmieniono klucz przy aktualizacji do wersji 4.4.1 ale nie trafił on na listę nieaktualnych w ACP z powodu ich niechlujstwa --

 

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.