Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd wklejania obrazków - x2


Gość SmQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mamy problem na naszym forum audiostereo.pl z wklejaniem obrazków ze schowka. Problem co ciekawe występuje jedynie pod firefoxem. Jeśli użytkownik skopiuje jakiś obrazek, który pojawił się wcześniej na stronie i wklei go następnie do edytora, to wkleją się on zdublowany. Ktoś ma pojęcie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pod firefoxem jak napisałem. Niestety nie mam domyślnej skórki, gdzie mogę ją pobrać? Tzn. mamy niby defualtową, ale jednak kilka drobnych zmian tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usunąłem, tylko dodaliśmy tam swoje reklamy, parę innych tego typu rzeczy, które muszą mieć użytkownicy. Teoretycznie nie są to wielkie zmiany, ale chciałbym mieć pewność sprawdzając pod totalnie czystą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się znaleźć rozwiązanie - w edytorze mamy wymuszony Plain Text i to powoduje błąd pod firefoxem. Niestety zmiana tego ustawienia nie jest rozwiązanie, bo nie chcemy aby trolle wklejały jakieś dziwne rzeczy  do edytora. Oprócz tego przy zmianie ustawienia przy wklejaniu posta kopiuje się on z szarym tłem.

grey.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.