Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyszukiwarka / ograniczenie ilości wyszukiwanych liter


Gość VoyTechG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy da się w jakiś sposób zmienić ilość dopasowujących się do wyników wyszukiwania liter? Chciałbym ograniczyć ich ilość do trzech, obecnie mamy cztery. W panelu ACP niestety nie znalazłem takiej opcji.

image.thumb.png.097382a890692326aa1e18957f58f535.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie zależy czasem od ustawień SQL na serwerze? Ja nic nie zmieniałem, a mogę szukać 3 znakowe frazy u nas. :)

 

* @param	int|NULL		$minLength		The minimum length a sequence of characters has to be before it is considered a word. If null, ft_min_word_len/innodb_ft_min_token_size is used.
	/**
	 * Convert the term into an array of words
	 *
	 * @param	string			$term			The term to search for
	 * @param	boolean			$ignorePhrase	When true, phrases are stripped of quotes and treated as normal words
	 * @param	int|NULL		$minLength		The minimum length a sequence of characters has to be before it is considered a word. If null, ft_min_word_len/innodb_ft_min_token_size is used.
	 * @param	int|NULL		$maxLength		The maximum length a sequence of characters can be for it to be considered a word. If null, ft_max_word_len/innodb_ft_max_token_size is used.
	 * @return	array
	 */
	public static function termAsWordsArray( $term, $ignorePhrase=FALSE, $minLength=NULL, $maxLength=NULL )
	{

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś była do tego opcja w ACP i ustawione mieliśmy na 4. Teraz jednak chcielibyśmy zmienić na 3, bo przepada dużo wartościowych fraz jak np. NAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.