Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Tomspl

Brak możliwości zatwierdzenia rejestracji nowego użytkownika

Recommended Posts

Witam, z niewiadomych przyczyn przy próbie aktywacji nowego użytkownika przez Administratorów (ver. 4.4.7) wyświetla się błąd:

Error: Call to undefined method IPS\core\extensions\core\AdminNotifications\NewRegComplete::member() (0)
#0 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Email/Email.php(991): IPS\Theme\email__core_acp_notification_NewRegComplete_subject_pl_PL_UTF_8(Object(IPS\core\extensions\core\AdminNotifications\NewRegComplete), Object(IPS\Member), Object(IPS\Email\Outgoing\Php))
#1 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Email/Email.php(473): IPS\_Email::devProcessTemplate('email__core_acp...', '{$notification-...', Array, 'plaintext')
#2 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Email/Outgoing/Php.php(41): IPS\_Email->compileSubject(Object(IPS\Member))
#3 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Email/Email.php(665): IPS\Email\Outgoing\_PHP->_send(Object(IPS\Member), Array, Array, NULL, NULL, Array)
#4 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/applications/core/sources/AdminNotification/AdminNotification.php(353): IPS\_Email->send(Object(IPS\Member))
#5 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Member/Member.php(4260): IPS\core\_AdminNotification::send('core', 'NewRegComplete', NULL, true, Object(IPS\Member), Object(IPS\Member))
#6 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/applications/core/modules/admin/members/members.php(2235): IPS\_Member->validationComplete(Object(IPS\Member))
#7 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\members\_members->approve()
#8 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#9 /home/users/xxx/public_html/xxx.com.pl/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#10 {main}

Co ciekawe, tylko jednemu Administratorowi udaje się aktywować użytkownika. Pozostała administracja mimo nadanych tych samym uprawnień dostaje w twarz tym samym błędem...

Bardzo proszę o pomoc,

Pozdrawiam

Ten jeden ma inną wersję jezykową ustawioną? Ile w ogóle macie paczek językowych na forum?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Ma ustawiony język polski, a paczek językowych mamy ustawione 2 - polski i angielski

Próbowałeś wyłączyć wszystkie modyfikacje?

Tak, niestety nic to nie zmieniło.

8 godzin temu, DawPi napisał:

Ten jeden ma inną wersję jezykową ustawioną?

---

DawPi, odpisałem, że ma wersję taką jak wszyscy - polski język

Ah, przeczytałem niewidzialną literkę 'm' - "Mam". Sorry. :)

Coś o tym widziałem, ale to na starą wersję: https://invisioncommunity.com/forums/topic/452008-443-beta-2/?tab=comments#comment-2786011

Ja na Twoim miejscu bym usunął foldery aplikacji z applications - tych domyślnych od producenta i wrzucił je ponownie ze świeżej paczki.

---

Dzisiaj wykonałem upgrade do wersji 4.4.8 z myślą, że problem się rozwiąże... niestety nadal to samo.

Ps. @DawPi nie mogę otworzyć tego linku mimo, że jestem klientem

Edited by Tomspl

To musisz napisać do supportu by sprawdzili Twoją instalację.

Jak nie chcesz czy coś to bym jeszcze wywalił folder applications/ i wrzucił tylko nowe czyste pliki. Jeśli masz tam jakieś aplikacje wrzucone inne niż od IPSu to uważaj - zrób kopie! Najlepiej to wykonaj to na kopii by nie ruszać produkcji.

• Like 1

---

Ok @DawPi próbowałem tego co mówiłeś, usunąłem cały folder z aplikacjami -> podmieniłem na nowe -> nadal to samo. Czy błąd może mieć powiązanie z tym, że baza była konwertowana z mybb jakiś czas temu?

Edited by Tomspl

Sorry, że piszę jeden pod drugim, ale nie jestem w stanie edytować poprzedniej wiadomości. Spróbowałem postawić forum na innym adresie, na innym hostingu i na 100% czystej wersji korzystając z backupu. Błąd ten sam...

W dniu 15.11.2019 o 19:04, Tomspl napisał:

Czy błąd może mieć powiązanie z tym, że baza była konwertowana z mybb jakiś czas temu?

Nie sądzę.

50 minut temu, Tomspl napisał:

Błąd ten sam...

To dla mnie zostaje napisanie do IPSu z prośbą o zajrzenie od środka. :)

---