Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DejaVu24

Po zmianie domeny w kluczu stara strona działa?

Recommended Posts

Pytanie, czy po zmianie domeny na inną, strona która aktualnie działa, działa dalej? czy są tam jakieś zabezpieczenia, że coś się krzaczy?

Czy jednak będzie ona wisieć normalnie, i tak jakby będzie to "nielegalne" ale wiadomo że nic z tym nie robią.

Nie zmienisz domeny na licencji jeżeli będą tam leżały pliki IPS, chyba że zrobisz transfer domeny na inne konto.

Legalna jest ta strona, która widnieje w panelu klienta jako przypisana do licencji.

2 godziny temu, DejaVu24 napisał:

że coś się krzaczy?

Działać będzie, ale jak napisałem wyżej legalna będzie tylko strona, która widnieje w panelu klienta.

Edited by aXen
  • Like 2

Czyli że jak, jeżeli strona działa, a chcę zmienić na inną to mi nie zmienią po prostu? W sensie rozumiem, że jakoś tak muszą się powiedzmy zabezpieczać, no ale co np wyłączę stronę, zmieniam dns. Zmieniam domene na nową w panelu, i po zmianie, odpalam, ponownie stronę na którą już nie mam licencji. Wiem że to taka oszukańcza zabawa w kotka i myszkę, no ale :<

Lub pozostaje bawić się w partyzantkę i po prostu zobaczyć czy stronka wypali i następnie w późniejszym czasie zalegalizować 😕

Domenę forum masz w panelu klienta. Ta informacja jest dla Ciebie i IPSu wiążąca. Co tam robisz, jak kombinujesz to mało ważne. Domeny ot tak też zmieniać nie możesz - chyba druga czy któraś zmiana jest płatna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.