Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana czasu ważności zamówienia z X dni na X godzin.


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez marcin5541289779971,

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać jaka jest możliwość zmiany transakcji na wygasłą po X godzinach a nie po X dniach. Domyślnie w commerce są tylko dni a chciałbym oznaczać nieopłacone transakcje jako wygasłe już po 1-2 godzinach. Znalazłem w applications/nexus/modules/admin/payments/invoices.php

 

takie coś


 

    /**
     * Settings
     *
     * @return    void
     */
    protected function settings()
    {
        \IPS\Dispatcher::i()->checkAcpPermission( 'invoices_settings' );

        $form = new \IPS\Helpers\Form;
        $form->addheader('invoice_flow');
        $form->addMessage('invoice_flow_visualise');
        $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Interval( 'cm_invoice_generate', \IPS\Settings::i()->cm_invoice_generate, FALSE, array( 'valueAs' => \IPS\Helpers\Form\Interval::HOURS, 'min' => 1 ), NULL, NULL, \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack('cm_invoice_generate_suffix') ) );
        $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Interval( 'cm_invoice_warning', \IPS\Settings::i()->cm_invoice_warning, FALSE, array( 'valueAs' => \IPS\Helpers\Form\Interval::HOURS, 'unlimited' => 0, 'unlimitedLang' => 'never' ), NULL, NULL, \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack('cm_invoice_warning_suffix') ) );
        $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Interval( 'cm_invoice_expireafter', \IPS\Settings::i()->cm_invoice_expireafter, FALSE, array( 'valueAs' => \IPS\Helpers\Form\Interval::DAYS, 'unlimited' => 0 ), NULL, NULL, NULL ) );

 

 

i zmieniłem DAYS na HOURS ale bez efektu.

 

        $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Interval( 'cm_invoice_expireafter', \IPS\Settings::i()->cm_invoice_expireafter, FALSE, array( 'valueAs' => \IPS\Helpers\Form\Interval::HOURS, 'unlimited' => 0 ), NULL, NULL, NULL ) );

 

 

Tzn. mam do wyboru w ustawieniach X godzin ale nie działa zgodnie z oczekiwaniami i po godzinie nic się nie dzieje.

 

Ktoś jakiegoś hooka ma na to lub jest w stanie na szybko zrobić za $.

 

Wiem, modyfikowanie core jest złe. Ale lata nie zaglądałem do IPB (teraz IPS) i stąd moje zamiłowanie do edycji źródła. Ktoś mnie naprowadzi? Dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
6 godzin temu, marcin5541289779971 napisał:

i zmieniłem DAYS na HOURS ale bez efektu.

To jest tylko od tego jak to będzie widoczne w ustawieniach i jak mają "przeskakiwać oczka" opcji.

6 godzin temu, marcin5541289779971 napisał:

Wiem, modyfikowanie core jest złe. Ale lata nie zaglądałem do IPB (teraz IPS) i stąd moje zamiłowanie do edycji źródła. Ktoś mnie naprowadzi? Dziękuję!

Otwórz: applications\nexus\tasks\expireInvoices.php

Znajdź:

$expireDate->sub( new \DateInterval( 'P' . \IPS\Settings::i()->cm_invoice_expireafter . 'D' )  );

Zamień na:

$expireDate->sub( new \DateInterval( 'P' . \IPS\Settings::i()->cm_invoice_expireafter . 'H' )  );

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.