Jump to content

Error: Call to a member function getTimestamp() on null

Recommended Posts

Ok, to w systemie mam teraz taki error w logach - i wychodzi na to, że pojawia się jak używam SEARCH w ACP

Error: Call to a member function getTimestamp() on null in /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code:1564
Stack trace:
#0 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_members->memberReserved()
#1 /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(133): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#2 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_livesearch->member()
#3 /XXXXXX/public_html/applications/core/extensions/core/LiveSearch/Members.php(62): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#4 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(53): IPS\core\extensions\core\LiveSearch\_Members->getResults()
#5 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->manage()
#6 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(33): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->execute()
#8 /XXXXXX/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

Backtrace:

#0 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(68): IPS\_Log::log()
#1 /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(133): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#2 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_livesearch->member()
#3 /XXXXXX/public_html/applications/core/extensions/core/LiveSearch/Members.php(62): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#4 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(53): IPS\core\extensions\core\LiveSearch\_Members->getResults()
#5 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->manage()
#6 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(33): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->execute()
#8 /XXXXXX/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

• Manager

Jaka wersja forum, skin zaktualizowany? Wyłączałeś wszystkie mody i sprawdzałeś? Za dużo tego wszystkiego. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

• Manager
1 godzinę temu, mieciu napisał:

Zauwazyłem, że błąd pojawia się jak wpisuję frazę 'proxy'

Gdzie wpisujesz?

Jaka wersja SQL?

---

• Manager
6 godzin temu, mieciu napisał:

Coś z użytkownikami.

Uruchomienie narzędzia sprawdzania bazy danych w APC nic nie wypluwa błędów? :icon_surprised:

4 godziny temu, mieciu napisał:

4.3.3

O matko, weź to aktualizuj czym prędzej albo obniż wersję PHP.

---

O matko - dopiero co zrobiłem migrację, żeby php 5.4 przejść na 7x i zrobić update :)

Pamiętam, że w wersji 3x było to narzędzie fajnie dostępne, ale tego panelu w 4.3 po prostu nie dzierżę. Jeszcze mi się całe spolszczenie wgrało i ten ACP też jest po polskiemu...

• Manager

Jeśli starsza wersja forum to niższe PHP. Zaktualizujesz do 4.5.x to zostawisz PHP 7.4. :)

---

• Manager

Skąd w ogóle pomysł do aktualizacji do 4.3 i skąd ją wziąłeś... ;)

Sam zobacz ile to wersji i ile poprawionych błędów: https://invisioncommunity.com/release-notes/

2021-02-19_08-40-31.png

---

Historia jest taka, że setup serwera robiony był na cenotos 6 na dedyku w 2014. A więc stary php, stary apache ... i nie mogłem zrobić updateu do 4.5 bo ten już wymagał php 7. Dopiero teraz się zebrałem na odwagę i spróbowałem postawić i skonfigurwać taki serwer samemu. Grunt jest przygotowany, ale chciałem jeszcze farfocle po migracji poprawić zanim zrobię update.