Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak dodać ankietę do artykułów w aplikacji Pages?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu. Chciałbym dodać wpis do portalu opartym o Pages, gdzie podczas tworzenia treści chciałbym do niej dodać Ankietę tak jakbym chciał dodać np. emotkę lub inne media.

 

Może głupie pytanie, ale nigdzie nie widziałem takiej opcji zarówno w ACP ani ustawieniach Pages. Oczywiście na forum można tworzyć normalnie ankiety, ale mnie interesuje opcja dodania jej do wpisu w artykule.

 

 

Może ktoś zna jakiś mod umożliwiający dodawanie ankiet do artykułów w Pages?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dodajesz temat na forum (konieczny krok): https://forum.invisionize.pl/topic/54345-gangsta-ankieta/

Potem na stronie dodajesz to w formie widgetu:

obraz.png

 

I rezultat:

obraz.png

 

 

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale masz to wszystko wbudowane. Wystarczy?

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawPi napisał:

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale masz to wszystko wbudowane. Wystarczy?

Nie, nie wystarczy ? właśnie tylko w takiej formie jak podałeś mogłem dodać ankietę. Fakt nie jest to idealne rozwiązanie, ponieważ liczyłem na możliwość dodania jej do wpisu w Pages w podobnym stylu jak dodaje się np. media do tresci (obraz, wpis z Twittera lub materiał wideo z YouTube), czyli wprowadzając tekst i do niej ankietę.

 

W 4.5 zauważyłem że też nie ma rekin opcji... Na forum podczas tworzenia tematu jest osobna zakładka dla ankiety i takie coś byłoby fajnie zobaczyć podczas dodawania wpisu w Pages.

 

 

Dzięki za wyjaśnienie, muszę poszukać jakiejś alternatywy lub zlecić modyfikację.

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DawPi napisał:

Jak słusznie zauważyłeś - nie ma takiej funkcji.

Dzięki za odpowiedź Panie Managerze :P w takim razie pozostanie się pogodzić z faktem ułomności Pages od IPS pod względem funkcji. Może w wersji 6.x.x wprowadzą podstawowe opcje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.