Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak usunąć główną kategorię bloga z paska


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez aXen,

Rekomendowane odpowiedzi

2057150180_Screenshot_2021-02-20Testowywpisnablogu.png.ed6fde57cb8f4261d3905ded0a85e5c6.png

Chodzi o te "General" - wiem że kiedyś widziałem że da się usunąć, ale nie pamiętam czy tutaj czy na oficjalnym. Czy może była to wtyczka.

Ogólnie próbowałem zrobić bloga tak jak jest na oficjalnej stronie, ten ala 'news' ale coś tam sporo pozmieniane, że chyba nie da się łatwo o takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DawPi napisał:

Kategoria. :)

?

Chodzi mi o usunięcie tej kategorii z paska, wiem że to jest kategoria

Może inaczej wytłumaczę, na stronie chciałbym robić wpisy tylko poprzez "Blog" nie są mi potrzebne kategorie tych blogów, bo będzie tylko jeden blog.

Zmieniam standardową nazwę kategorii "General" na "Blog" i na pasku wychodzi taki misiek

827863475_Screenshot_2021-02-21Testowywpisnablogu.png.de318705ba937030a164ad07c2757c5c.png

Strona główna wiadomo - Blogi (prowadzi do aplikacji) - Blog (kategoria główna która musi być) - Testowy Blog (Blog założony przeze mnie) - i wpis.

Widziałem, że ludzie jakoś usuwają z paska tą kategorię, lub jak teraz myślę, może tą aplikację?

Aby wyglądało, Strona Główna > Blog > Mój Testowy Blog > I wpis w Blogu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy widoczne chyba tylko dla aktywnych licencji, bo niestety mam brak dostępu ?

Dobra, jak się da i w miarę wiadomo o co chodzi to jest już dobrze, jak się zdecyduję na Bloga, to będę drążyć dalej temat.

Teraz kombinuję jakby wyglądały wpisy robione na Pages, bo i tak będzie to pisała jedna osoba i te blogi może i mi niepotrzebne :<, i jakoś to wygląda, tylko żal, że nie da się w bloku wyświetlić ostatnich komentarzy z tych artykułów, nic tu nie zmienili w 4,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dział jest dostępny tylko dla twórców, którzy mają swoje produkty w markecie IPS.

 

Dodaj kod CSS do custom.css:

.ipsBreadcrumb ul[data-role="breadcrumbList"] > li > a[href*="blogs/category/1"] {
  display: none;
}

Gdzie 1 to ID kategorii.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.