Jump to content

Tłumaczenie

Share

Go to solution Solved by aXen,

Recommended Posts

Wgrałem spolszczenie https://forum.invisionize.pl/forum/216-ogólny-support-ips4/ na wersję 4.5 i w zasadzie wszystko jest w porządku. Kilka rzeczy było nieprzetłumaczonych, to co się dało to przetłumaczyłem za pomocą narzędzia "Szybkie tłumaczenie". Natomiast problem jest w tym, że niektórych rzeczy nie da się tym przetłumaczyć, w pliku .xml spolszczenia klucze są poprawne, wszystko wydaje się być okej. Jednakże jeśli otrzymam np wiadomość to dostaję powiadomienie "You have a new personal message", to samo z kilkoma wiadomościami. Następnie w widżecie "Nadchodzące wydarzenia" po odświeżeniu strony nazwa miesiąca jest po polsku "Maj", a po sekundzie zmienia się na angielskie "May", to samo z innymi miesiącami i prawdopodobnie to samo dotyczy tej notyfikacji o wiadomościach. Coś po prostu nadpisuje tłumaczenie, dla pewności usunąłem nawet język US, lecz to nic nie dało. Co może być przyczyną?

• Solution
6 godzin temu, PlayerEZ napisał:

Następnie w widżecie "Nadchodzące wydarzenia" po odświeżeniu strony nazwa miesiąca jest po polsku "Maj", a po sekundzie zmienia się na angielskie "May", to samo z innymi miesiącami i prawdopodobnie to samo dotyczy tej notyfikacji o wiadomościach. Coś po prostu nadpisuje tłumaczenie, dla pewności usunąłem nawet język US, lecz to nic nie dało.

Brzmi jak efekt duplikacji kluczy i skrypt się gubi. Próbowałeś zainstalować od nowa?

Jeżeli masz IPS 4.5 to pobierz wersję spolszczenia 10.0.5.

• Like 1
  • Thanks 1

• Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.