Jump to content

Wszystkie odznaki oznaczone jako "Rzadki"

Recommended Posts

Coś z oznakami jest chyba nie tak.

Przy każdej odznace pokazuje "rzadki" a nie taki jest zamysł tej opcji.

Otrzymałem odznakę "Rozpoczęcie rozmowy prywatnej" tylko problem w tym że nie rozpocząłem jeszcze żadnej rozmowy prywatnej, jak i nie otrzymałem żadnego PW.

2 godziny temu, SeNioR napisał:

Coś z oznakami jest chyba nie tak.

Przy każdej odznace pokazuje "rzadki" a nie taki jest zamysł tej opcji.

Otrzymałem odznakę "Rozpoczęcie rozmowy prywatnej" tylko problem w tym że nie rozpocząłem jeszcze żadnej rozmowy prywatnej, jak i nie otrzymałem żadnego PW.

Tą odznakę otrzymuje się za napisanie pierwszego tematu z tego co zauważyłem więc albo to jest błąd w tłumaczeniu albo po prostu błąd w przyznawaniu odznak.

Co do napisu "rzadki" przy każdej jest to spowodowane tym, że mało osób ma tą odznakę i jest rzadko spotykana bynajmniej moim zdaniem.

Edited by Damiann.

@DawPipopraw również opis 👍

Cytat

Rozpoczęcie rozmowy prywatnej

17 godzin temu, Damiann. napisał:

Co do napisu "rzadki" przy każdej jest to spowodowane tym, że mało osób ma tą odznakę i jest rzadko spotykana bynajmniej moim zdaniem.

Ale to trochę bez sensu nie uważasz? :) Jeżeli jest taka "rzadka" to dlaczego wszyscy userzy przy wszystkich odznakach mają oznaczone odznaki jako "Rzadki". :) 

Plakietka "Rzadki" powinno się wyświetlać przy odznakach trudnych do zdobycia np. 100 punktów reputacji a przy np. "Rozpoczęcie dyskusji" (bo zapewne jest większy odsetek userów z 1 napisanym postem) plakietki nie powinno być. Możliwe że to kwestia ustawień albo coś przy przebudowywaniu poszło nie tak.

6 godzin temu, SeNioR napisał:

Ale to trochę bez sensu nie uważasz? :) Jeżeli jest taka "rzadka" to dlaczego wszyscy userzy przy wszystkich odznakach mają oznaczone odznaki jako "Rzadki". :) 

Plakietka "Rzadki" powinno się wyświetlać przy odznakach trudnych do zdobycia np. 100 punktów reputacji a przy np. "Rozpoczęcie dyskusji" (bo zapewne jest większy odsetek userów z 1 napisanym postem) plakietki nie powinno być. Możliwe że to kwestia ustawień albo coś przy przebudowywaniu poszło nie tak.

Ja po zaktualizowaniu forum na początku miałem identycznie. Każdy użytkownik miał plakietkę "Rzadki" po czasie jak kilka osób zdobyło tę samą odznakę plakietka "Rzadki" znikła i jest tylko przy odznakach, które posiada mało użytkowników. To już chyba zależy od aktywności użytkowników. :) 

Edited by Damiann.
  • Like 2

@Damiann. Rozumiem, być może tak ma faktycznie być :) 

Nexus. 4.6. Zmienił się lekko URL.

<word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can manage your orders in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word>
  <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[You can keep track of the status of this order in <a href='{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}'>Your Orders</a>]]></word>

A u was: 

<word key="manage_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz zarządzać zamówieniami w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word>
  <word key="track_orders_in_billing" js="0"><![CDATA[Możesz śledzić status tego zamówienia w sekcji <a href='{internal.app=nexus&module=clients&controller=invoices}'>Twoje zamówienia</a>]]></word>

• Like 1

• Manager
11 godzin temu, SeNioR napisał:
{internal.front.app=nexus&module=clients&controller=invoices.clientsinvoices}

Poprawione z front, ale dalej błąd w URLu ;) Zostawiłem poprawny.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.