Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nabór na moderatora! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, możesz nie czytać między jego wierszami ;) więc przetłumaczę: masz 5 postów. Najpierw wykaż się minimalną aktywnością (na forach z supportem), a potem się tu zgłaszaj, bo tak to ciężko coś o Tobie powiedzieć ;)

~~600 postów skoczyło! ;)~~

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to qubasiasty sępi moda jak małe dziecko, poza tym ma 5 postów i korzysta z vB

Może ma jakieś pojęcie o IPB , poczekajmy może coś napiszę , jakiegoś tutka coś, Trackusiu nie wolno przekreślać kogoś od ręki :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem że mam jakieś szanse ale raczej widziałem twój post pod moim więc zrezygnowałem ;p

Tracker czy to wyglądało jak sępienie to raczej wyglądało jak zgłoszenie :)

P.S: Bardzo mi się podoba nowy styl forum :P

Edytowane przez qubasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubasity, sorry za to co napiszę, ale skoro ty myślisz że to nowy styl, a nie nowy silnik forum to wg. mojej osoby nie masz pojęcia czym jest IP.Board no ale... powiem ci co i jak :-)

DawPi wykonał upgrade do IPB 3 RC 1 :P - czyli nowej wersji "oprogramowania" forum.

Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Zastawiałem się nad tą decyzją parę dni i stwierdzam, że DawPi mi wiele pomógł, mieliśmy swoje "zgrzyty", ale ja nie lubię mieć wrogów, więc wszystko chyba wróciło do normy. Jako, że byłem dawnym moderatorem IP.Board i dobrze go znałem, a teraz wracam z dużo większymi umiejętnościami - zgłaszam swoją kandydaturę :-) Osobiście wolałbym moderować Zaawansowane programowanie IP.Board, ale rozumiem, że stanowisko wymaga większej uwagi.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

Zastawiałem się nad tą decyzją parę dni i stwierdzam, że DawPi mi wiele pomógł, mieliśmy swoje "zgrzyty", ale ja nie lubię mieć wrogów, więc wszystko chyba wróciło do normy. Jako, że byłem dawnym moderatorem IP.Board i dobrze go znałem, a teraz wracam z dużo większymi umiejętnościami - zgłaszam swoją kandydaturę :-) Osobiście wolałbym moderować Zaawansowane programowanie IP.Board, ale rozumiem, że stanowisko wymaga większej uwagi.

Pozdrawiam,

Largo

Witam,

podobnie jak poprzednicy dostajesz dwu tygodniowy okres testowy i tydzień gratis bo mam dobry humor. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była propozycja - odmówiłem :) Jako lider grupy tłumaczącej dobrze mi tu.

Poza tym taka funkcja to dodatkowe obowiązki, a sądzę, że przy tłumaczeniach robię całą masę rzeczy i nie wiem czy miałbym czas moderować. Powinien znaleźć się dobry człowiek na miejsce moderatora, który by był tylko moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie, Wareczek odmówił. Szczerze to teraz bym się zastanawiał nad jego nominacją - robi bardzo dobrą robotę jako szef tłumaczy. Drugiej takiej osoby bym nie znalazł.

A moderatorzy - cóż, słomiany zapał, błędne mierzenie sił na zamiary. To największe grzeszki potencjalnych kandydatów.

Moderator to taki stwór, który nie prosi się o rangę, a robi swoje. Jednak jak już jest ten temat to mogę dzięki kandydaturom tu zamieszczanym zwrócić baczniejszą uwagę na chętnych. Do tej pory w 99,99% przypadków wiedziałem już w chwili zgłoszenia czy będą z danej osoby 'ludzie' czy nie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chcieć a móc to nie to samo :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

musze sobie upgrade musku zrobic,

Ooo, jak, bo też chcę. :)

no i peryferia dojda we wrzesniu... GPS na palec ;)

No no, gratulacje! ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jak, bo też chcę. :)

upgrade musku = 26 roboczodni urlopu z dala od pracy ;) ;)

No co do 2 "wystapienia" = opcja upgradu w tym wypadku jest polaczona... (niejako w komplecie) mam nadzieje ze pod koniec urlopiku nie nastapi bluescreen... ale to juz offtop sie robi ;)

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Witam,

ogłaszam drugą turę wyborów! Pierwsza niestety nie przyniosła rozstrzygnięcia. Wymagania i zasady jak wcześniej!

Zapraszam!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam na imię Michał i jestem forumoholikiem...

Wymagania:

  • pojęcie o IP.Board ( funkcje, zarządzanie, zmiany w skinie, plikach ( nie wymagane ) )
  • trochę wolnego czasu
  • chęci ^_^

  • pojęcie o IP.Board mam, tak mi sie przynajmniej wydaje :]
  • wolnego czasu mam nawet sporo (8godzin w robocie przy kompie, jak ostatnio widać po mojej obecności na forum, czasu nie mało) no i po pracy oczywiście także standardowo :D
  • chęci są! Buja!

Mile widziane:

  • znajomość PHP, CSS, XHTML
  • prowadzenie własnego forum ( stałe rozwijanie swoich umiejętności )

/ciach

Pzdr ;]

  • znajomość PHP, CSS, XHTML - checked
  • prowadzenie własnego forum ( stałe rozwijanie swoich umiejętności ) - checked

:D

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.