Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nabór na moderatora! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

unbreak: napiszę tak - trochę za krótko jesteś na forum i masz za mało postów, również tych z pomocą dla innych. Znajomość IP.Board to nie tylko, że wiesz, jak zmienić path etc. To takie trochę dokładniejsze poznanie. Myślę, że jak będziesz się starać i pomagać ludziom oraz rozwijać forum poprzez nowe tutoriale i uczestnictwo w nowych dyskusjach to przy kolejnej turze wyborów możesz mieć szanse. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

cr3pt: na razie to nie zgłosiłeś się, nie napisałeś nic o sobie i zmusiłeś mnie szukać Twojego zgłoszenia przez 6 stron wątku, a 'było' na końcu w formie opowiastki o GPS, co mi się wtedy niezwykle spodobało. ^_^

Jestem ciekaw czy się mój faworyt zgłosi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ah i jeszcze jedna informacja. Dodałem ją do pierwszego postu i odpowiednio wyróżniłem.

^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unbreak: napiszę tak - trochę za krótko jesteś na forum i masz za mało postów, również tych z pomocą dla innych. Znajomość IP.Board to nie tylko, że wiesz, jak zmienić path etc. To takie trochę dokładniejsze poznanie. Myślę, że jak będziesz się starać i pomagać ludziom oraz rozwijać forum poprzez nowe tutoriale i uczestnictwo w nowych dyskusjach to przy kolejnej turze wyborów możesz mieć szanse. :D

^_^

Zobaczymy przy następnym naborze :]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

  • pojęcie o IP.Board ( funkcje, zarządzanie, zmiany w skinie, plikach ( nie wymagane ) )
    • Znasz mnie z Forum InvisionBoard.pl - drugi moderator na owej stronie :-) Więcej nie ma sensu pisać.

    [*]trochę wolnego czasu

    • Tu trochę problemu, szukam pracy jako programista ( jak się uda, to zapewne GG w robocie ), a tak to własne forum i pisanie ogromnej aplikacji dla IP.Board ( przewidywana ilość kodu już osiągnęła 5k )

    [*]chęci :(

    • Jakbym ich nie miał, nie pisałbym ^^

    [*]znajomość PHP, CSS, XHTML

    • Sam sobie odpowiedź... Uczę się na programistę, szukam pracy jako programista i moim życiowym celem jest programowanie :-)

    [*] prowadzenie własnego forum ( stałe rozwijanie swoich umiejętności )

    • URL w Profilu, większość modyfikacji własna, na dawnym forum też :-)

PS. Ciekawy jestem, kto jest faworytem :-)

Pozdrawiam,

Largo

Edytowane przez Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

lukasz1989: napisz coś o sobie. Bo szukanie o Tobie informacji zamiast ich napisania przez osobę zainteresowaną to chyba troszeczkę nie tak. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz1989

Łukasz lat 20, prowadze o ponad roku wlasnie forum o tematyce muzyki trance. (wczesniej tylko bylem co-adminm na pewnym innym forum ktorego wlasciwie juz nie ma lol) przy kompie jestem prawie codzienie od 18 godz. (w weekendy mnie zwkyle nie ma) w czym moglbym Ci promoc? nie chce zebys sobie pomyslal ze chce moda dla jakiegos glupiego kolorku... poprostu chce ci w jakis sposob pomoc w prowadzeniu forum, musze sie przyznac ze sam malo wiem jescze o IPB wiedz w support'cie bym nie pomagal (tam gdzie bym czegos nie wiedzial poprosu bym nie pisal).... moglbym natomias pomoc w przenoszeniu tematow, zamykaniu itd itd tak aby wszystko bylo zgodznie z regulaminiem... no to chyba to wszystko =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziękuję za opis, jednak bez polskich znaków i z błędami nie czytało się tego fajnie. :(

Moderatora do przenoszenia, zamykania etc. nie potrzebuję.

Do supportu, rozwijania - pisania poradników etc. - owszem.

Szukam takiej osoby, jak pewna z tego forum, ale ona nie chce. :blink:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Szczerze mówiąc to raczej chciałbym, żeby to on się sam ujawnił, niż ja miałbym kogoś szukać na siłę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to witam :thumbsup:

Mam na imię Daniel i mam 16 lat. Może i staż na forum mam mały - ale mam bardzo duży zapał ( nie ten słomiany :) )

Postów też nie mam za dużo, ale postaram się to zmienić ( będę nad tym pracował ! )

Czasu mam - przynajmniej 1 godzinę siedzę na komputerze oraz na tym forum

Chciałbym zostać moderatorem ponieważ lubię tą " pracę " na forum.

Znam się bardzo dobrze na php/html/css oraz na edycji skinów z ipb :a:

Oczywiście mam własne forum, oparte o silnik IPB w wersji 3.0.5 , także myślę że doświadczenie mam duże.

Nawet jeśli nie zostanę przyjęty - nie będę smutny ponieważ nie każdy może być tym kim chce być :)

Pozdrawiam - Daniel - Gama101

Edytowane przez gama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

dziękuję za zainteresowanie, jednak Twój dorobek na forum jest bardzo nikły. Większość z Twoich 16 postów to pytania, a nie rozwiązania. W dodatku ciągle spamujesz mi na GG 'i jak i jak' podając link do tego tematu. Po co?

Działaj na forum, pokaż, że można Ci zaufać etc., ale pamiętaj, że osoba mająca 16 postów, pytająca czy może zostać moderatorem po tak krótkim czasie ma u mnie minus 100 punktów do zostania moderatorem. Pracuj teraz na zero, a potem na plus.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nie powinno być zasady "Nie pisz do nas, my napiszemy do Ciebie" (?), IMO Dawid widzi kto na ile się stara i czy nadaje się na moderatora.
Nie jest trochę bez sensu to że dużo osób rejestruje się tu tylko i wyłącznie po to żeby napisać w tym temacie zgłoszenie i pochwalenie się teoretyczną wiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A tu nie powinno być zasady "Nie pisz do nas, my napiszemy do Ciebie" (?), IMO Dawid widzi kto na ile się stara i czy nadaje się na moderatora.

Nie jest trochę bez sensu to że dużo osób rejestruje się tu tylko i wyłącznie po to żeby napisać w tym temacie zgłoszenie i pochwalenie się teoretyczną wiedzą?

Tak, zgadza się, dlatego user ten dostał na starcie minus 100 punktów w mojej wirtualnej, a uwierz, że zdobycie choćby jednego punkciku jest bardzo trudne. smile.gif

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Upływa tydzień, a Twojej aktywności - 0 ( słownie - zero ).

Widzisz, dlatego tak bardzo niechętnie podchodzę do ludzi proszących czy domagających się moderatora.

Życie..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany powiem krótko dużo się udzielam na forum.php.pl bardzo dobra znajomość CSS , HTML , w trakcie nauki php , js sam skrypt znam słabo ale to się zmieni z czasem jest go bardzo dużo więc głównie jestem zainteresowany pomóc w utrzymywaniu forum jeśli chodzi o porządek jeśli mnie skreślasz to trudno pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany powiem krótko dużo się udzielam na forum.php.pl bardzo dobra znajomość CSS , HTML , w trakcie nauki php , js sam skrypt znam słabo ale to się zmieni z czasem jest go bardzo dużo więc głównie jestem zainteresowany pomóc w utrzymywaniu forum jeśli chodzi o porządek jeśli mnie skreślasz to trudno pozdrawiam :)

Moderator który nie czyta całego tematu ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Krzysztof_kf choćbyś udzielał się na 100 innych forach, a tutaj nie to dla mnie to nic nie znaczy. :-)

Powiem tak: zaskoczyłeś mnie. :-)

Choć pisanie o skreślaniu bez poznania mojej opinii świadczy o niepewności. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.