Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupujesz licencję? Wesprzyj polski support! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Hm, sprawdziłem i jakby trochę IPS zmienił metodę generowania tych linków (!). Oczywiście bez zapowiedzi.

 

Zmieniłem link w pierwszym poście. Ciekawe czy tę ostatnią płatność zaliczy - jeśli nie to zawsze można spróbować wysłać do nich zgłoszenie - a nuż się uda. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Przedłużyłem licencję przez link w pierwszym poście. Jestem ciekawy czy zadziałał i wpadła jakaś prowizja? :)

  • Lubię to 1

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 
jestem tutaj nowy i trochę zielony, nie ma dla mnie problemu aby kupić licencje przez polski support jakby co.

Mam zamiar ustawić forum tak: forum.dlaryb.pl i już mi się nasuwają pytania (pewnie gdzieś tutaj już były zadawane) no ale...:

Jeśli zakupię licencję to czy poza startem zapłacę za przedłużenie po 6 miesiącach ponownie Suite Core?
Jeśli zakupię tylko forum, a będę w przyszłości chciał galerię czy blogi i inne funkcję to coś ekstra będzie trzeba zapłacić za Suite Core czy tylko za poszczególne funkcje?

Czy opłaca mi się mieszać IP z wordpress -em czy lepiej cały "kombajn" brać z IP - może ktoś poda przykład pełnych stron www, ja znam tylko jedną i oprócz fajnego  forum, ustawienia poszczególnych podstron mnie nie przekonały.

Pozdrawiam

DG
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Generalnie to nie temat na takie pytania. Ale zrobimy jeden wyjątek.

Po 6 miesiącach nie musisz płacić za odnowienie, tracisz dostęp do supportu, aktualizacji i paru innych serwisów (SMS etc.).

Możesz potem zakupić dodatki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów (oprócz ceny za nie same).

Nie mieszaj, bierz wszystko od IPS.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz mi podesłać link do takich zapytań?

Odp. zrozumiałem tak, np.  kupuję rdzeń w wersji 4.0.0. przez pół roku mam aktualizację i takie tam, a po pół roku tracę smsy itd. Przedłużam sobie, galerię, forum i blogi za około 75usd i jadę na rdzeniu 4.0.0. po aktualizacjach...

 Jeśli będę np za 2 lata chciał nowy rdzeń to daje 100usd o wgrywam wersję 6.0.0. aktualną?

Ponawiam pytanie, czy gdzieś macie zbiór domen gdzie IPS śmiga jako cały kombajn?

Pozdrawiam
D.G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakie zapytania?

W nowym IP.Board koszt odnowienia jest wspólny, niezależnie od tego kiedy kupisz dany dodatek, to to się potem przy odnowieniu sumuje. Nie można mieć aktualnych dodatków, a 'core' stary.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.