Jump to content

(Pav32) Board Life Counter

Pavulon
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Nic :D Wystarczyło że zaznaczyłem opcję minut i godzin :P Właśnie ciekawostka na przyszłość: licznik nie będzie działał nowo utworzonym forom jeśli nie zaznaczy się opcji minut i godzin :)

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

• 1 year later...

Witam, hook dość dobry.

Jednak mam pewien problem.

Używam stylu SPARK 3 i po dodaniu tej modyfikacji owy Licznik nie pokazuje się w statystykach forum tylko w forach ( no czy jak to tam by inni powiedzieli )

Wie ktoś jak to naprawić? W sensie żeby zmienić położenie tego napisu z ( SS #1 ) na ( SS #2 ).

SS'y:

SS #1

pre_1415995595__forum_counter.png

SS #2

pre_1415995735__forum_counter2.png

Nothing is impossible.

Próbowałem dodać na własną rękę.

Znalazłem kod który odpowiada za wyświetlanie tych informacji, czyli:

<![CDATA[
<if test="$this->settings['blc_startup'] == 1"> <li class='clear'> <span class='value'>{$data['startup']}</span> {$this->lang->words['blc_startup']} </li> </if> <if test="$this->settings['blc_counter'] == 1"> <li class='clear'> <span class='value'>{$data['total_count']}</span> {$this->lang->words['blc_title']} </li> </if>
]]>
I próbowałem wklepać go do stylu. Udało mi się to zrobić lecz nie wyświetla dat.

Próbowałem to zrobić na mobilnym stylu.

Screen:

pre_1416064082__screenshot_2014-11-15-16

Kod w stylu wygląda tak:

<if test="$this->settings['blc_startup'] == 1"> <li class='clear'> <span class='value'>{$data['startup']}</span> {$this->lang->words['blc_startup']} </li> </if>
<br>
<if test="$this->settings['blc_counter'] == 1"> <li class='clear'> <span class='value'>{$data['total_count']}</span> {$this->lang->words['blc_title']} </li> </if>
<br>
Jeżeli popełniłem błąd to proszę o wskazanie go i podpowiedź co zmienić :)

Nothing is impossible.

@Up

SIlnik forum nulled.

Nowe forum,bo wcześniejsze IPS kazał zamknać,sam zgłaszałem i to przez panel ;)

Styl z 4-5 reki jak nie lepiej.

Gratuluje pomysłu.

Z tym bedzie to samo,wiec nie męcz sie z jego tworzeniem.

Zgłoszenie do hostingu i IPS już poszło.

Taki mały offtop wybaczcie,ale jak widze takie osoby co na porzadny hosting nie stać,a IPB maja niekoniecznie legalnie to mnie krew zalewa.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

Aha.

Pciągnę OT ale lepiej sie zobrazować chyba nie da.

Skoro chcę kupić BMW to chyba mogę wziąć sobie jakiegoś z ulicy, pojeżdżę nim miesiąc albo dwa albo tyle aż uyzbieram na legalnego.

jak chcesz zamówć jazdę próbną to http://www.invisionpower.com/demojak nie chcesz jazdy próbnej a już go chcesz tuningować to najpierw http://www.invisionpower.com/pricing

• Like 2