Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Jakub Sochalec

Użytkownik
 • Zawartość

  268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Jakub Sochalec w Rankingu w dniu 9 Listopad 2016

Jakub Sochalec posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Jakub Sochalec

 • Urodziny 07.07.1998

Kontakt

 • Gadu Gadu
  60092502
 • Skype
  jakub.jakarta

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Ahlen

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  P4Serv.eu

Ostatnie wizyty

2710 wyświetleń profilu
 1. Temat do zamknięcia, metoda jaką jest pisana baza danych z której pobieram dane, jest metodą, z którą jeszcze nie pracowałem i muszę przerobić cały skrypt by działało to poprawnie, gdyż by zwrócić $x['stats/record']; muszę wykonać warunki if sprawdzające czy "conf_name" zawiera stats/record. Pozdrawiam.
 2. podając to w szablonie, nie zwraca nic.
 3. Zmienna przechowująca wartość pobieraną w pętli, bez |raw w ogóle jej nie pokazuje.
 4. Witajcie, postanowiłem dzisiaj wrócić do fachu i znowu bawię się w aplikacje do IPS, postanowiłem napisać prostą aplikację, która będzie pobierać dane z bazy danych lecz niestety ich nie pobiera.. Cały kod oraz to co zwraca poniżej: $panel = new \IPS\jpanel\Jakso; $db = $panel->connectMySQL(); $configs = $db->query("SELECT * FROM `mreg_config`"); while($row = $configs->fetch_assoc()){ $x = $row['resetgangs']; } \IPS\Output::i()->output = $x|raw; zwraca "0" mimo że kolumna jak i tabela istnieją. funkcja connectMySQL(): public function connectMySQL() { $dane['sql_host'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_dbhost; $dane['sql_user'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_dbuser; $dane['sql_pass'] = str_rot13(\IPS\Settings::i()->jpanel_dbpass); $dane['sql_database'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_database; try { $_mysql = \IPS\Db::i("samp", $dane); } catch ( \UnderflowException $e ) { return false; } return $_mysql; }
 5. Próbowałeś edytować hook i wgrywać na nowo? Raczej podstawowe html i css znasz więc nie powinno być dla Ciebie problemem pozycjonowanie tego.
 6. Problem zniknął sam, nie wiem jak i niestety nie powiem dla tych którzy mają ten problem bo nie wiem co się stało.. Można zamknąć.
 7. Jak?
 8. Witam, gdy próbuje odwiedzić swój profil spotykam się z Fatal Errorem odnośnie getTimestamp() Fatal error: Call to a member function getTimestamp() on null in \system\Content\Search\Results.php on line 388 Tutaj kod: $lastTime = $result->createdDate->getTimestamp();
 9. Moim zdaniem to Ty powinieneś coś "wynaleźć", ale jak tam uważasz.. Przeszukałem wszystkie bity od chatboxa i chyba niestety wymagana jest edycja aplikacji, sprawdziłem moduł bimchatbox.php ale nie zauważyłem kodu html odpowiadającego za wyświetlenie wiadomosci. Bardzo możliwe że jestem zbyt zmęczony po pracy by to zauważyć więc polecam samemu to sprawdzić.
 10. Zgadłeś hehe. To lipa tak trochę, ale no cóż. Dzięki.
 11. W aplikacji pages możesz dodawać czysty kod php i wyświetlić go jako blok, poniżej podsyłam screeny. I tak, jestem pewien.
 12. Możliwe że o nich nie wiedział, w co szczerze wątpię Nie mniej jednak rozwiązanie, które podałem powyżej powinno pomóc.
 13. Panowie, spokojnie.. Tu masz instrukcję jak to zrobić, patrz wypowiedź insp'a. Dodajesz do szablonu {block="nazwa_bloku_ze_statami"}
 14. Dokup do Licencji aplikację Pages https://invisionpower.com/features/apps#pages