Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Jakub Sochalec

Użytkownik
 • Zawartość

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Neutralna

O Jakub Sochalec

 • Urodziny 07.07.1998

Kontakt

 • Gadu Gadu
  60092502
 • Skype
  jakub.jakarta

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Ahlen

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Ostatnie wizyty

3232 wyświetleń profilu
 1. Powiadomienia push

  Tak czy inaczej, 1 problem = 1 temat, a co do powiadomień, może przeglądarka coś blokuje? Ale dziwne że dla wszystkich użytkowników..
 2. Powiadomienia push

  wgrywałeś coś nowego co mogło to spowodować?
 3. Wyłączenie powiadomień o błędzie na mail-a

  dzięki, do zamknięcia.
 4. Witam, jest jakaś możliwość wyłączenia powiadomień, które system wysyła gdy pojawia się jakiś błąd?
 5. kiedy wracasz na forum po długiej przerwie...

   

  image.thumb.png.297dce5a8e2d5046a47541f10c55ab39.png

 6. Obecna cena takiego pakietu to $450, licencja jest wciąż aktywna ale chcę tylko 70% ceny nowej licencji, jest to w zaokrągleniu 1 175 zł. Licencja którą sprzedaję jest aktywowana na domenę https://mrjakso.pl, po otrzymaniu pieniędzy wykonam transfer na wskazane konto.
 7. Problemy z MySQL.

  Temat do zamknięcia, metoda jaką jest pisana baza danych z której pobieram dane, jest metodą, z którą jeszcze nie pracowałem i muszę przerobić cały skrypt by działało to poprawnie, gdyż by zwrócić $x['stats/record']; muszę wykonać warunki if sprawdzające czy "conf_name" zawiera stats/record. Pozdrawiam.
 8. Problemy z MySQL.

  podając to w szablonie, nie zwraca nic.
 9. Problemy z MySQL.

  Zmienna przechowująca wartość pobieraną w pętli, bez |raw w ogóle jej nie pokazuje.
 10. Witajcie, postanowiłem dzisiaj wrócić do fachu i znowu bawię się w aplikacje do IPS, postanowiłem napisać prostą aplikację, która będzie pobierać dane z bazy danych lecz niestety ich nie pobiera.. Cały kod oraz to co zwraca poniżej: $panel = new \IPS\jpanel\Jakso; $db = $panel->connectMySQL(); $configs = $db->query("SELECT * FROM `mreg_config`"); while($row = $configs->fetch_assoc()){ $x = $row['resetgangs']; } \IPS\Output::i()->output = $x|raw; zwraca "0" mimo że kolumna jak i tabela istnieją. funkcja connectMySQL(): public function connectMySQL() { $dane['sql_host'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_dbhost; $dane['sql_user'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_dbuser; $dane['sql_pass'] = str_rot13(\IPS\Settings::i()->jpanel_dbpass); $dane['sql_database'] = \IPS\Settings::i()->jpanel_database; try { $_mysql = \IPS\Db::i("samp", $dane); } catch ( \UnderflowException $e ) { return false; } return $_mysql; }
 11. Czas online na forum

  Próbowałeś edytować hook i wgrywać na nowo? Raczej podstawowe html i css znasz więc nie powinno być dla Ciebie problemem pozycjonowanie tego.
 12. Błąd podczas wejścia na profil

  Problem zniknął sam, nie wiem jak i niestety nie powiem dla tych którzy mają ten problem bo nie wiem co się stało.. Można zamknąć.
 13. Błąd podczas wejścia na profil

  Jak?
 14. Witam, gdy próbuje odwiedzić swój profil spotykam się z Fatal Errorem odnośnie getTimestamp() Fatal error: Call to a member function getTimestamp() on null in \system\Content\Search\Results.php on line 388 Tutaj kod: $lastTime = $result->createdDate->getTimestamp();
 15. Chatbox wyświetlanie wypowiedzi w 1 linii

  Moim zdaniem to Ty powinieneś coś "wynaleźć", ale jak tam uważasz.. Przeszukałem wszystkie bity od chatboxa i chyba niestety wymagana jest edycja aplikacji, sprawdziłem moduł bimchatbox.php ale nie zauważyłem kodu html odpowiadającego za wyświetlenie wiadomosci. Bardzo możliwe że jestem zbyt zmęczony po pracy by to zauważyć więc polecam samemu to sprawdzić.
×