Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam osoby, która będzie odpowiedzialna za szatę graficzną forum.


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tworzę forum dla ludzi z chorobami oraz zaburzeniami psychicznymi. Potrzebuję jednej osoby do szeregu ekipy. Osoba która będzie odpowiedzialna za szatę wizualną forum, jak i za optymalizację szaty forum. Mam licencję przedłużoną do końca czerwca 2019. Oczekuję punktualności, poważnego i dorosłego myślenia. Nienawidzę jak ktoś obiecuje jedno a wcale tego nie robi a robi coś innego niż to co było ustalane. Więc jeśli masz taką cechę to nie dla Ciebie jest to miejsce. Takiej osoby potrzebuję na stałe, forum jest tworzone na poważnie. Wszystkie posty np. o samobójstwie, będą zgłaszane zgodnie z prawem od razu na policję. Czemu takie forum? Sam wyszłem prawie z ciężkiej nerwicy lękowej i derealizacji oraz depersonalizacji. Zawsze byłem dla wszystkich chętny dla pomocy. Wiem że takich for jest kilka, ale jak ja już coś robię to musi być porządnie i to będzie największe forum w polsce. Osoba której poszukuję, będzie miała za zadanie wykonanie motywu od podstaw w ciemnej kolorystyce aby nikogo oczy nie bolały. Nikt długo nie wysiedzi na forum przy jasnych kolorach, tym bardziej nikt nocą nie zajrzy bo będą jasne kolory biły po oczach. Pomijając motyw, to wszelkie ikonki do działów, subdziałów, jakiś eventów i innych. Co w zamian? Forum póki co nie będzie zarabiało, one nie jest stworzone pod zarobek, tylko w celu pomocy dla ludzi chorych oraz zaburzonych bądź zdrowych ale opiekujących się takimi osobami. Coś pomyśli się w późniejszym czasie nad tym. Można uruchomić w sumie dotacje na forum. Na pewno ranga na forum z uprawnieniami moderatora - może być zmieniona nazwa tej rangi np. moderator, grafik itd. Jeśli kogoś zainteresowało moje ogłoszenie to zapraszam do kontaktu. Kontakt przez prywatną wiadomość tu na forum.

 

Właścicielem oraz administratorem będę tylko ja jeden, bo zgodnie z rodo może być jeden i dostęp do ACP mam tylko ja i nikt inny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.