Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problemy z OVH


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji tego , że jestem new user proszę o tolerancje :-) . Kolega wcześniej wypowiedział się o usługach OVH a ja natomiast mam z nimi problem i przez cały dzień wrzucałem w nich gromy aż sąsiad przyleciał zapytać się co sie stało :-) . problem wygląda następująco : wykupiłem u nich serwerek i u Davida pakiet IPB łącznie z downloadem który mnie najbardziej interesuje i mam od początku same problemy...w dziale download umieściłem pliczki duże , tzn. 1 gb i w żaden sposób nie da się ich ściągnąć tzn. ściąga ok 100 mb i wywala , ftp , sftp over ssh2 to samo. Skorzystałem z ticketa i Jason z Invisione natychmiast wlazł na serwer i poinformował mnie że to wina OVH , timeout wywala wszystko po 3-4 minutach i moje dwa szybkie pytania : 1/ Czy to wina OVH i czy da sie to zmienić ,czy to taka dupiata firma i robi takie ograniczenia ? 2/Czy na dhostingu który tak polecacie nie będę miał takich problemów ?

Serdeczne dzięki za odpowiedz bo krew mnie zalewa i to całe OVH popsuło mi wekend i troszkę krwi :-)

Andrzej

Edytowane przez Dychowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się upewnić jak wygląda sprawa wykonywania skryptu PHP, druga sprawa to jak duży rozmiar na plik ma ustawione PHP. Tutaj szukałbym problemu.

Poza tym co dokładnie masz za serwer? Wtedy mogę pomyśleć o co chodzi z tym pobieraniem.

Podrzuć mi adres na PW, chciałbym sprawdzić czy to ze ściąganiem występuje z innych punktów sieciowych aby się upewnić czy to czasem nie coś u Twojego operatora, a i podaj jakiego masz operatora internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.