Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zestaw filtrów blokady e-mail z domen tymczasowych dla IPS 4 1.0.1


1 zrzut ekranu

Informacje o pliku

Informacje o pliku

W pobranym pliku znajdziecie listę poleceń SQL, dzięki której zablokujecie rejestrację przy użyciu adresów e-mail z domen tymczasowych, typu:

10minutesmail.com

Na obecną chwilę, lista zawiera 2125 domen. Domeny są dodane w formacie:

*10minutesmail.com z adnotacją 'temp email'

Plik zawiera listę poleceń SQL, w formacie:

INSERT INTO prefiks_banfilters (ban_id, ban_type, ban_content, ban_date, ban_reason) VALUES("1","email","*0-mail.com","1476266400","temp email");
  • Polecenia należy wykonać np. za pośrednictwem phpMyAdmin lub innej, preferowanej metody obsługi bazy danych.
  • Przed wykonaniem poleceń, należy najpierw otworzyć plik ban_list_IPS4.txt, a następnie frazę prefiks_ we wszystkich wierszach, zmienić na swój prefiks_tabeli_ w bazie danych
  • Uwaga, ilość zapytań, jaką możecie wykonać jednocześnie, zależy od waszego serwera. Jeśli będą występować błędy, należy zmniejszyć ilość jednocześnie wykonywanych poleceń.

Uwaga! Jeśli już importowano listę domen, należy wyczyścić wcześniejsze wpisy, inaczej zostaną zduplikowane.  Wykonaj poniższe zapytanie do bazy, pamiętając o odpowiednim prefiksie tabeli. Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.

DELETE FROM `prefiks_tabeli_banfilters` WHERE `ban_type` = 'email'

Lista domen pobrana z: https://github.com/martenson/disposable-email-domains


Co nowego w wersji 1.0.1   Zobacz listę zmian

Dodano

Dodano znak "@" żeby uniknąć kłopotów z blokowaniem pożądanych domen.

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

52 minuty temu, DR HOUSE napisał:

Problem tylko gdy ktoś ma jakiekolwiek blokady już dodane bo wywala, że jest zdublowana wartość VALUE

 Wykonaj poniższe zapytanie do bazy, pamiętając o odpowiednim prefiksie tabeli. Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.

DELETE FROM `prefiks_tabeli_banfilters` WHERE `ban_type` = 'email'

Lub musisz sprawdzić u siebie w bazie, na jakim ID się kończy się u ciebie VALUE i odpowiednio edytować plik, zmieniając numerację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, insp napisał:

 Wykonaj poniższe zapytanie do bazy, pamiętając o odpowiednim prefiksie tabeli. Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.


DELETE FROM `prefiks_tabeli_banfilters` WHERE `ban_type` = 'email'

Lub musisz sprawdzić u siebie w bazie, na jakim ID się kończy się u ciebie VALUE i odpowiednio edytować plik, zmieniając numerację.

No ja widze to co jest napisane ale ja mam wrzucone blokady po IP i wywala error... musze wlasnie recznie przepisac albo stracic 16p rekordow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DR HOUSE napisał:

No ja widze to co jest napisane ale ja mam wrzucone blokady po IP i wywala error

No to niestety, chyba czeka cię przepisywanie. Ja w żaden sposób nie mogę pomóc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2016 o 18:16, DR HOUSE napisał:

No ja widze to co jest napisane ale ja mam wrzucone blokady po IP i wywala error... musze wlasnie recznie przepisac albo stracic 16p rekordow.

Wystarczy zamienić:

INSERT INTO prefiks_banfilters (ban_id, ban_type, ban_content, ban_date, ban_reason) VALUES("1","email","*0-mail.com","1476266400","temp email");

na:

INSERT INTO prefiks_banfilters (ban_type, ban_content, ban_date, ban_reason) VALUES("email","*0-mail.com","1476266400","temp email");

Pole ban_id jest autonumerowane, więc nie trzeba ręcznie wpisywać id.

 

Aby w prosty i przyjemny sposób dostosować obecną listę, zalecam przy pomocy Notepad++ dokonać zamiany (CTRL+F) w zakładce "Zmień" wpisując w:

pole szukany tekst:

\("[0-9]*",

w pole zamień na:

\(

Należy również pamiętać by na dole w polu "Tryb szukania" wybrać Wyrażenie regularne

 

Pozdrawiam

Remzo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.