Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DR HOUSE

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Poznań

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x

Recent Profile Visitors

1015 profile views
 1. OK, dzięki. A jest tutaj ktoś, kto byłby w stanie wycenić i wykonać coś takiego?
 2. Cześć, Czy to jest jakaś apka? Czy zwykły HTML z CSS? http://forum.vs-skyline.pl/index.php?app=lista
 3. Lista słów. Sprawdzę, dzięki.
 4. Witam, Czy istnieje jakaś lista słów publicznie uznawanych za wulgarne? Lista typu spammail - wystarczy zaimportować i gotowe.
 5. No ja widze to co jest napisane ale ja mam wrzucone blokady po IP i wywala error... musze wlasnie recznie przepisac albo stracic 16p rekordow.
 6. Jak dam tak to w ogóle się nie pokazuje: {{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}} {{if ! \IPS\Member::loggedIn()->member_id}} TRESC {{endif}} {{endif}} A jak dam tak to jest bez zmian wszędzie: {{if ! \IPS\Member::loggedIn()->member_id}} {{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}} TRESC {{endif}} {{endif}} Edit: W ogóle przegapiłem ten kod od Macsch15, posty chyba poszły prawie równocześnie albo On swój potem edytował. Edit2: Dodałem samo to z kodu od Macsch15 i też nie działa. Myślałem, że może nie działa przez to, że są dwa żądania (ify) ale nawet jak jest samo to od Macsch15 to też nie działa.
 7. Problem tylko gdy ktoś ma jakiekolwiek blokady już dodane bo wywala, że jest zdublowana wartość VALUE
 8. ACP > Użytkownicy > Filtry Blokad > Dodaj filtr *@10mail.com - blokuje wszystkie maile z domeny
 9. Jakimi nowymi sprawami? Chce aby wyznaczony przeze mnie element byl TYLKO NA STRONIE GLOWNEJ nad kontenerem z forami... Caly czas jest mowa o tym ze mam 2 rzeczy ktore maja byc tylko na stronie glownej czyli buttony do log/reg i wiadomosc dla gosci nad forami. Byla propozycja moda ale on pozwala na dodanie okreslonych rzeczy nie w tym miejscu co chce a globaltemplate byl jako przyklad pliku ktory pozwala na dodanue tego w pozadanym miejscu ale DODAJE TO WSZEDZIE... Ja nie wiem co tu jest niezrozumiale napisane... pomimo ze pisze z telefonu.
 10. Only Enterprise customers are allowed to perform this operation (Code: 1212) :(
 11. Cześć, Szukam dodatku, moda, aplikacji która spowoduje, że forum będzie tylko dla osób wchodzących z polski + np wyjątki dla googlebota. Automatycznie blokowałoby to tora i inne tego typu sposoby obejścia i spamu na forum
 12. Nadal potrzebne rozwiązanie Nawet na stronie IPSu mają tak jak ja potrzebuję
 13. DR HOUSE

  Urodziny forum! :)

  Dobra robota, oby jak najdłużej!
 14. Ponieważ ten dodatek pozwala maksymalnie dodać mój kod nad fora lub do widgetów a ja chcę nad cały ten content. Tak jak są odnośniki po lewej strona główna i po prawej oznacz jako przeczytane to ja chciałem dodać jeszcze nad to. Druga rzecz to buttony logowania i rejestracji, na telefonie i tablecie ten widget się chowa i moje buttony automatycznie też : / a one miały być właśnie tylko na tabletach i telefonach widoczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.