Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

unweb

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.4
 1. Dlaczego nijak? Reklamy pod postem, które przy każdym odświeżeniu będą się pobierać z zewnętrznego serwera. Nie są wyświetlane w bannerach tylko jak produkty w sklepie internetowym. Nie pobierze tego inaczej jak przez funkcję PHP.
 2. Witam, posiadam moduł custom block sidebar. Wiadomo do czego on służy. Moje pytanie brzmi. W jaki sposób includować w nim jakiś kod w php? pobieram go w następujący sposób w templatce: <php> $pobierz= file_get_contents('http://www.xxxx.pl/kod.php'); </php> {$pobierz} Wyświetla się ok, jednak nie ratuje mnie to, ponieważ chcę aby wyświetlał się w tym bloku. Jest taka możliwość? AD2. Chcę w powyższy sposób pobierać z zewnętrznego serwera reklamy, które będę promował. Jak zrobić aby wyświetlały się pod pierwszym napisanym postem? Przy odświeżeniu strony wyświetlają mi się losowo produkty. Ktoś pomoże?
 3. Lepiej podaj wszystkie szczegółowe dane, pomoże to innym, aby nie wpadli znów tak jak ty.
 4. Nadal jestem zainteresowany kupnem licencji. Może być wygasła - Proszę o kontakt PW. Pilnie potrzebuję.
 5. Gościu nie spamuj, to jest jakiś krzak.
 6. oferta aktualna? byłbym zainteresowany
 7. Co mi z wygasłej, skoro nie mogę dodać licencji oraz pobrać plików? Myśl.
 8. Kupię aktywną licencje IPB może być aktywna przez kilka dni, aby zmienić dane na moje i adres forum.
 9. Witam, zainstalowałem IP.Board Converter moja wersja ipb: 3.1.4 próbuję przekonwertować baze z phpbb do ipb wszystko jest ok ale w monecie konwersacji gdy daję convert wyskakuje mi error "Error: Could not load template 'temporaryRedirect' from group " robię krok po kroku z tego linku: http://forum.invisionize.pl/topic/6115-konwersja-z-innego-skryptu-do-ipboard-3x/
 10. Nowy link do aukcji, ponieważ ktoś zalicytował omyłkowo http://allegro.pl/show_item.php?item=1514951511 Proszę o skasowanie powyższego postu z linkiem.
 11. Nowa cena: 240 zł od ręki. Licytujesz za 260 a licencję masz za 240.
 12. http://allegro.pl/show_item.php?item=1496442184 Zapraszam.
 13. Dostaję wiadomości na PW czy oferta posiada aktywny support. Proszę dokładnie czytać - Posiada do 8 czerwca. Licencja jest pewna, zakupiłem ją w IPS.. po likwidacji forum odsprzedaję.
 14. Oferta jak najbardziej aktualna, licencja na aktualizacje do 8 czerwca. Chętnych zapraszam na PW po więcej info.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.