Jump to content

Mickey

Member
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About Mickey

 • Birthday 03/01/1995

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  www.GameUniverse.eu

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Czarne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mickey's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, otóż od kilku dni rozmyślam nad pewną rzeczą, ponieważ poprzez aplikację Pages stworzyłem stronę o nazwie "Portal". Na czym polega mój problem? Mój problem jest następujący, bo kiedy tworzę bazy danych, które wczytują tematy z konkretnego działu to jest wszystko ok, ale gdy stworzyłem drugą bazę danych i chcę jej użyć na tej samej stronie to tutaj się pojawia problem. Bo dostaję komunikat, że "Nie można zapisać ustawień." Efekt, który chcę uzyskać jest na zdjęciu poniżej: Ktoś może ma pomysł, jak to zrobić? Z góry dziękuję za każdą pomoc.
 2. Mickey

  Portal

  Witam serdecznie, mam pewne pytanie odnośnie aplikacji Pages, ponieważ stworzyłem stronę o nazwie "Portal" i do niej bazę danych, która wyświetla tematy z działu "Informację". Czy jest możliwość dodania na 1 stronie dodania 2 baz danych? Chodzi mi oto, że chcę mieć 2 kafelki, gdzie w 1 wyświetla mi tematy "Inforamcje", a drugi kafelek, że "Ostatnie zmiany".
 3. Witam serdecznie, mam pewny problem ponieważ posiadam tak jakby zbugowane czas ostatniego posta, tematu itd, ale tylko i wyłącznie mojego użytkownika. Tak to wygląda.
 4. Problem został rozwiązany, dziękuję za pomoc.
 5. Tak wygląda moja baza z uprawnieniami.
 6. Witam mam pewne pytanie, w jaki sposób mogę ustawić, aby rekordy, czyt. tematy z aktualizacji projektu były również widoczne dla gości mojego forum? Taki mam efekt aktualnie: A jeżeli się zaloguję artykuły są normalnie widoczne. Forum z którego korzystam to: lsrp.pl
 7. Mickey

  Aplikacja Pages

  Można zamknąć, jak na razie problem został naprawiony. W razie czego jeszcze będę się odzywać.
 8. Mickey

  Aplikacja Pages

  A jak mam naprawić to, aby mi nie wywalało takiej szerokości, jak dodam więcej tekstu?
 9. Mickey

  Aplikacja Pages

  Tak, tylko jak zrobić taki blok, który pobiera tematy z działu?
 10. Mickey

  Aplikacja Pages

  A i jeszcze jedno, jak zrobić aby ten blok czytał tematy z działu, a nie że muszę dodawać rekordy, aby treść się pojawiała?
 11. Mickey

  Aplikacja Pages

  Tak właśnie stworzyłem już bazę z artykułami, powiem nawet tak udało mi się w końcu to wdrążyć w temat, ale teraz mam kolejny problem, ponieważ ten blok, który został użyty z bazy danych wyjeżdża mi zdecydowanie poza standardowy obszar, jak mogę dostosować to? Tak to teraz wygląda.
 12. Mickey

  Aplikacja Pages

  Chodzi oto, że posiadam zakupiony szablon Behemoth, który oprócz szablonu posiada dodatek, który można zainicjować za pomocą aplikacji Pages, a chodzi dokładnie o: https://invisioncommunity.com/files/file/8328-a-different-article-styles/ i chodzi oto, że chcę stworzyć portal na takiej zasadzie, jak na obrazku Ale problem pojawia się niestety przy Tworzeniu bloku, ponieważ postępuję według instrukcji, która jest zawarta w paczce, a treść niej brzmi. ************* Installation: All you have to do is install the templates and the plugin and then applying the templates to your Databases or Blocks :) How to install the templates? 1. Go to ACP > Pages > Templates > Upload Templates > ---> Upload "A different article style templates.xml" which is included in the "A different article styles.zip file". 2. Go to ACP > System > Plugins > Install "A different article styles" plugin which is also included in the "A different article styles.zip" file in the "The Plugin" directory. ************* Done. :) Now how does it work? It is very easy, you just need to apply the templates to Databases or Blocks. For example Edit this theme and go to the Swiper Slider Tab, scroll down to the end where you can see a setting named "Article slider". That provides you with a guide on how to to enable the template :) How to apply a Template to a Database? 1. Go to ACP > Pages > Databases > Edit > 2. Scroll to "Database Index" and select "Show records like articles" and then scroll to "Articles template:" and select one of the newly installed templates that start with S1 For example "S1 One Column". How to apply a Template to a Block? Go to ACP > Pages > Block > Create New Block > Plugin > Select the Pages database feed you want > Next > Content > Template > select one of the newly installed templates that start with S1 for example "S1 One Column". :) See? Very easy, don't message me how to install. Just kidding, if you have any questions or help installing it, feel free to message me anytime. Jak widać przy tym, jak zainstalować nie ma problemu, ale gdy jest wspomniane, aby edytować bazę w Aplikacji Pages zastanawiam się jaką, więc pomijam ten krok i przechodzę do tworzenia bloku i kiedy właśnie utworzę blok to mam taki efekt. Ktoś ma jakieś pomysły?
 13. Mickey

  Aplikacja Pages

  Czy wie ktoś może w jaki sposób mogę zrobić blok, który czyta tematy z danego działu na zasadzie portalu?
 14. Rozwiązałem już problem, ale dzięki za chęci.
 15. Po prostu zainstalowałem dodatek podany w tytule. Chodzi oto, że przeglądając zdjęcia wtyczki zauważyłem jedną, a zarazem ciekawą rzecz, ale nie wiem jak zrobić, aby uzyskać taki efekt. Dokładnie chodzi oto, że posiadam taki wygląd: A chciałbym uzyskać taki efekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.