Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Pawliniak

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  forum.cyanmod.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W jakim sensie? Zależy mi na tym, żeby nie skrolowało się 30 minut strony
 2. Kurde coś musiałem źle robić. Działa!
 3. Niestety nie może być ta wtyczka, gdyż ona całkowicie eliminuje kod subfora z indexu. Zależy mi tylko na ukryciu widoku Muszę mieć kod w źródle gdyż moja wyszukiwarka opiera się na kodzie widzianym przez przeglądarkę.
 4. Witajcie, chciałbym ukryć subfora na stronie głównej. Wydaje mi się że się da gdyż sam napis forum tylko ze strony głównej da się ukryć za pomocą: [data-pagemodule="forums"][data-pagecontroller="index"] .cForumHeader h1.ipsType_pageTitle { display: none; } Próbowałem dodać klasę do tego kodu ale niestety nie działa
 5. Strefa czasowe nie jest tak istotna użytkownicy są w większości z Polski. @housemd zależy mi na odpaleniu drugiego stylu.
 6. Wtyczka https://invisioncommunity.com/files/file/7642-pre-defined-topic-fields/ była najlepszym rozwiązaniem. Wykorzystanie wygląda następująco: Od razu po kliknięciu zadaj pytanie formularz jest wypełniony następująco. Dziękuje za pomoc.
 7. Cześć, posiadam na forum dwa szablony i aktualnie ręcznie przełączam w zależności od pory pracy na ciemny lub jasny. Czy istnieje możliwość na przestawianie go automatycznie? Np. za pomocą crona W dzień jasny w nocy ciemny
 8. Świetne propozycje muszę przetestować i dam znać co wybrałem proszę nie zamykać. Postaram się przedstawić swoje rozwiązanie dla przyszłych użytkowników.
 9. Witam, czy istnieje możliwość, aby w jakiś sposób dodawać wzór tematu podczas pisania? Przykład użytkownik piszę poradnik na forum jednak w dziale poradników są wymagania do których mało kto się stosuje. A tak to klika przycisk i wkleja się gotowiec
 10. Na innym forum dali mi odpowiedź, iż nie ma takiej możliwości w sumie logicznie. Już wiem, że nie da się zrobić tego na dwóch oddzielnych stronach Dziękuje za poświęcony czas.
 11. Nie bardzo łapie instrukcje. Wdrażałem tylko na wordpressa co było wspomagane wtyczką. Tutaj nawet nie wiem od czego zacząć.
 12. Witam, czy jest ktoś w stanie mi pomóc przy integracji onesignal.com dla forum? Pozdrawiam
 13. Cześć, w jaki sposób mógłbym ukryć pola widoczne w temacie. Strasznie dużo zajmuje. Fajnie by było gdyby ktoś mi pomógł ukryć w sposób umożliwiający rozwijanie czy coś. Mogę edytować kod Pozdrawiam
 14. Udało się rozwiązać Przeszedłem do zakładki "Dziennik logów systemowych" Znalazłem komunikat "Access Not Configured. Google+ API has not been used in project 16****** before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/plus.googleapis.com/overview?project=***** then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Kliknąłem włącz API i zaczęło działać po 10 minutach. Można zamknąć.
 15. Nic się nie zmieniło. Sprawdzałem również na domyślnym szablonie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.