Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sopher

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.4
 1. Coś się stało z folderem "cache", w głównym katalogu - po prostu zniknął, nie wiem w jaki sposób. To było przyczyną tych wszystkich problemów. Odbudowałem cache plików językowych i tekst normalnie się już pojawia (przynajmniej w ACP, bo na stronie głównej dalej jest pusta strona, jedynie działa w trybie bezpiecznym). No, ale mniejsza. Sądzę, że tak jak @DawPi wystarczy jeszcze odbudować cache stylów @Edit Przebudowałem style i wszystko działa.
 2. Administrator serwera nie posiada żadnej kopii serwera.
 3. Hej, kilka godzin temu w plikach: /admin/sources/classes/output/publicOutput.php oraz /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php dodawałem kawałek kodu, który potrzebuję do pewnych, własnych celów: $gunwo = preg_match_all('#src="(https?://[^"]+)" [^/]+#', $output, $matches); foreach ($matches[1] as $url) { $siusiak = base64_encode($url); $output = str_replace($url, 'https://skript.pl/proxy/img/index.php?url='.$siusiak.'', $output); } Całość normalnie działała poprawnie, lecz po jakimś czasie pojawił się error 503 i strona nawet się nie ładowała. Po kilkunastu minutach ów błąd "zniknął", lecz nic nie wyświetlało się na stronie. ACP działa, lecz nie do końca poprawnie. Prawie w ogóle nie ma tekstu + ciężko jest coś zrobić, o ile się da. Niby jest jakiś błąd, lecz nie wiem jaki: http://screenshooter.net/102182620/scukkew Udało mi się przejść na tryb bezpieczny i forum wygląda tak: http://screenshooter.net/102182620/nletvuq (nie działa prawidłowo, bo też nie wyświetla się cześć tekstu - zawartości strony) Dodam, że na forum mam zainstalowany certyfikat SSL, który działa poprawnie po moich kilku zmianach. Wgrałem domyślny plik publicOutput.php oraz htmlOutput.php, lecz to nie pomogło. Włączyłem także pokazywanie błędów, oto one: http://pastebin.com/raw.php?i=KcnmEHWT Niestety nie wiem co jest przyczyną problemu. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić oraz jakiekolwiek informacje na ten temat to proszę się podzielić
 4. Już sobie poradziłem. Rozwiązanie jakie zastosowałem: Do pliku /admin/sources/classes/session/api.php dodałem nową funkcje, która sprawdza czy użytkownik o podanym ID jest aktywny (wg sesji): public function sprawdzCzyOnline( $memberId ) { $_session = $this->DB->buildAndFetch( array( 'select' => '*', 'from' => 'sessions', 'where' => "member_id=" . intval( $memberId ) ) ); if ( $_session['id'] ) { return $_session; } return false; } Zastosowanie: $classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPS_ROOT_PATH . 'sources/classes/session/api.php', 'session_api' ); $sessions = new $classToLoad( $this->registry ); $user = $sessions->sprawdzCzyOnline($id); if(isset($user) { return true; }
 5. No niestety, żadna odpowiedź mnie nie zadowala, bo nikt nie rozwiązał mojego problemu. Znalazłem to: http://forum.invisionize.pl/topic/23045-rozwiązany-user-online-offline/?p=138659lecz tak jak wspomniał DawPi działa to tylko w bicie userInfoPane, a ja szukam "czegoś", żeby działało mi to w bicie mojej aplikacji.
 6. Hej. Szybko, krótko i na temat - jak sprawdzić czy użytkownik jest aktywny? Potrzebuję tego do mojej aplikacji. Dodam, że w zmiennej memberData nic nie znalazłem.
 7. No właśnie to nie będzie działać, bo w funkcji IF nie można dać trim. Co według mnie jest bardzo dziwne, bo przecież w zmiennej $p3 jest wartość trim.
 8. No tak, działa bez problemów. Wiem o tym dobrze, bo testowałem Chcę tylko wiedzieć czy można to zrobić bez dodatkowej zmiennej, czyli bez zmiennej $p3.
 9. W ifie nie można użyć "trim", bo nie działa :v Poprawny kod: $p3 = trim($_POST["3"]); if(!(empty($p3))) { $g2 .= '[color=#ffffff][b]Wymagania: [/b]'.$_POST["3"].'[/color]'.PHP_EOL; } Tak to mniej więcej wygląda. Jeżeli ktoś wie jak można zrobić to inaczej (bez zbędnego tworzenia dodatkowej zmiennej) to proszę o sugestie :>
 10. W obu przypadkach nadal nie działa, a forum po prostu "wywala" - każda strona jest pusta (biała). Część kodu: if( !empty( trim( $this -> request[ 'pole3' ] ) ) ) { [color=#ffffff]Pole 3:'.$_POST["3"].'[/color] }
 11. Witam. Mam problem z sprawdzaniem czy pole formularza jest wypełnione. Tutaj mój kod: http://hastebin.com/isuxefupam.xml <php> header('Content-Type: text/html; charset=utf-8'); $g1 = ' <form method="post"> <input placeholder="1" type="text" name="1" required> <input placeholder="2" type="text" name="2" required> <input placeholder="3" type="text" name="3"> <input name="submit" type="submit" value="Generuj"> </form> '; $g2 = ' <textarea id="g_koncowy" class="input-font" cols="40" rows="50"> [center] [color=#ff66cc]Pole 1:'.$_POST["1"].'[/color] [color=#ffffff]Pole 2:'.$_POST["2"].'[/color] [color=#ffffff]Pole 3:'.$_POST["3"].'[/color] </textarea> '; if(isset($_POST['submit'])) { if(empty($_POST['1']) || empty($_POST['2'])) { $g = $g1; } else { $g = $g2; } } </php> <h1 class='ipsType_pagetitle'>:<</h1> <div class='ipsBox'> {$g} </div> Opis zmiennych: $g - wyświetlana jako treść strony $g1 - formularz $g2 - wynik formularza Pole 1 oraz 2 są wymagane, natomiast pole 3 nie jest wymagane i nie chcę, aby w wyniku formularza generowany był zbędny kod dla tego pola (kod bbcode). Przykład: Wypełniłem pole 1 oraz pole 2, a pole 3 zostawiłem puste. Aktualnie wynik formularza wygląda tak: Pole 1: wpisana wartość Pole 2: wpisana wartość Pole 3: A chcę, aby wyglądało tak: Pole 1: wpisana wartość Pole 2: wpisana wartość Niestety nie wiem jak zrobić warunek, który sprawdza czy pole 3 jest puste. Jeżeli jest puste to w wyniku formularza nie generuje się dodatkowy kod.
 12. Tak jak w temacie. Jak wyłączyć tą opcję? Mamy możliwość wyboru tego przy edycji posta. Chcę zostawić po prostu "Powód edycji posta".
 13. Poradziłem już sobie z tym, ale mam problem z funkcjami JS w bitach. Użyłem pewnej funkcji z bootstrapa (http://getbootstrap.com/javascript/#tooltips), lecz niestety nie działa. Nie wiem co może być przyczyną. Nie wykrywa CSS/ JS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.