Jump to content

hege

Member
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  forumwedkarskie.pl

Recent Profile Visitors

2,413 profile views

hege's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. @housemd zmieniłem ustawienie według Twoich wytycznych i logowanie działa tak jak powinno. Dzięki za pomoc.
 2. Wersja forum 4.2.8 Podczas próby zalogowania się za pomocą facebook-a Wyświetla się informacja
 3. Niestety nie wiem gdzie jest błąd, próbowałem już zmian w ustawieniach na różne sposoby.
 4. Witam, Mam ten sam problem, tylko że logowanie wcześniej działało, po aktualizacji aplikacji facebooka, logowanie na forum przestało działać. Błąd ten sam co u kolegi wyżej. Próbowałem ustawień tak jak w tym temacie https://invisioncommunity.com/forums/topic/442010-facebook-login/?tab=comments#comment-2718604 czyli dodanie Moje ustawienia:
 5. Wszystko się zgadza. Sorry za zamieszanie, jednak małem starszą wersję paczki językowej, po aktualizacji jest wszystko ok. Dzięki i Wesołych Świąt Życzę.
 6. Witam, Może ktoś się już spotkał z tym błędem i wie jak to naprawić. Mianowicie w bloku "Polecane" linki nie formatują się prawidłowo, gdy na forum jest włączony j.polski, po przełączeniu na angielski wszystko jest prawidłowo. Tu prawidłowo
 7. To samo co mi pewnie.. Może obejrzeli Twój filmik i skumali o co chodzi
 8. Tak, tu jest tak samo.Najnowsza wersja forum. Problem występuje jeżeli chcę dodać lilerkę 'ą' czyli wciskamy alt + a, problem występuje tylko wtedy gdy w poście cytujemy inną zawartość. O problemie poinformował mnie użytkownik, sprawdziłem i u mnie również błąd występuje, więc to raczej nie jest wina komputera.
 9. Witam, Problem występuje gdy w poście cytujemy czyjąś zawartość. Wygląda to tak jak na grafice poniżej. Dalsze pisanie skutkuje wykasowaniem wcześniej pisanego tekstu. Czy jest na ten problem jakieś rozwiązanie ?
 10. Na tym forum po kliknięciu w status gg, automatycznie na komputer pobierany jest plik cmd.php a powinna chyba uruchomić się aplikacja gg..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.