Jump to content

Anter

Member
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.4

Anter's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Sprzedane, temat do zamknięcia
 2. Sprzedam aktywną licencję IPBoard, ważną do 26 Czerwca. Cena jaka mnie obecnie interesuje, to 380 zł. Kontakt: e-mail: sz.wojcieszek@gmail.com gg: 7882897 W razie potrzeby mogę wystawić aukcję na allegro, po uprzednim skontaktowaniu się ze mną.
 3. Aktualizacja do 1.3.1 pomogła, można zamknąć
 4. już zmieniłem i w profilu na 3.3.0, bo taką mam na forum
 5. Aktualizowałem wcześniej, nie pomogło
 6. włączona, pierwsze co zrobiłem, to sprawdziłem właśnie to
 7. Wyświetla się tekst, zamiast ikonki np :cheers:, ; ) itp bbcode i html działają bez zarzutów, jedynie z emotami jest problem.
 8. nie pomogło, emotek dalej nie ma
 9. Jak w temacie, po aktualizacji do 3.3.0 w Shoutboxie 1.2.8 nie wyświetlają mi się emoty, mimo tego, że są włączone. Jakieś propozycje?
 10. Myślę, że na dziś to będzie koniec pytań . Nie mogę sobie poradzić z ustawieniem mailingu dla forum. KOrzystam z GMaila. Ustawienia w Settings/ Email Set-up: Mail delivery method: SMTP SMTP Set-up: smtp.gmail.com Override SMTP port: 25 Add '<' and '>' to 'to' and 'from' addresses: nie Enhanced SMTP HELO: HELO Dane takie jak nazwa usera czy hasło są podane poprawnie. Trzeba jeszcze coś gdzieś zmieniać, czy może wystarczy poprawić te ustawienia?
 11. Działa, dziękuję za pomoc. Można zamknąć
 12. Już znalazłem błąd, do zamknięcia Opcje w IPB są lekko porozrzucane, i przy pierwszym kontakcie czasem ciężko coś znaleźć xP
 13. Kolejny problem Po wejściu na forum, do działu w którym są posty, nie widać ich. Standardowo wyświetlanie jest na "Ostatnio zaktualizowane". Pomaga jedynie przestawienie na "Własne", z datą "od zawsze" I teraz pytanie: jak zmienić to, aby każdy user miał ustawione na "od zawsze"?
 14. Witam Gdzie mogę wyłączyć możliwość zmiany nicku przez użytkownika w profilu? Przeszukałem całe ACP i nie znalazłem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.