Jump to content

CannoN

Member
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.7
 • Forum
  Mocny-Trick.pl
 1. Witam. Chodzi mi o takie coś, że np. mamy grupę Admin i jeżeli naciśniemy na nią to niżej pojawią się na kolejne grupy takie jak np. Admini DD2, Admini FFA itd. Klikam w to: http://screenshooter.net/102773942/xhnxfxp I niżej pojawią się kolejne: http://screenshooter.net/102773942/dsclrqd Będę bardzo wdzięczny za udzielenie niezbędnych informacji.
 2. Witam. Tak jak w temacie. Mam pewną rangę, jak jakiś user osiągnie 100 postów to automatycznie dostają się do grupy, jak zmienic, a raczej gdzie zmienić ilość wymaganych tych postów?
 3. Witam. Gdzie się zmienia kolor online i offline przy profilu w jakimś temacie? Chodzi mi o to: http://screenshooter.net/101971684/xtpnwqg
 4. Witam. Ma na forum wgrany hook, które pokazuje mi ostatnie posty i wygląda to tak: KLIK Chciałbym jednak dodać jeszcze na forum modyfikacje ostatnie tematy i żeby to wszystko wyglądało tak: KLIK
 5. Witam. Chciałbym żeby rangi graficzne były ładnie wyrównane a nie tak jak na SS'ie: KLIK .Ogólnie chciałbym, żeby to wszystko wyglądało tak: KLIK
 6. O no to rozumiem w takim razie. Dziękuje za udzielenie pomocy
 7. W temacie pokazuje mi tak: http://screenshooter.net/101971684/gaejjewWięc ta modyfikacja jest zainstalowana, lecz nie wiem jak ona się nazywa... I odrazu mówię, że nie ma takiej : "Topic Viewed by Users 3.1.1"
 8. WItam. Mam problem z top posters. Pomimo zmienienia ilości osób, które mają być pokazywane w PA, na forum nic się nie zmienia. Dlaczego? Jak to naprawić?
 9. Witam. Nie mogę znaleźć nigdzie, jak zrobić, żeby było widać kto odwiedził dany temat. Mam tylko kto obecnie odwiedził, a gdzie zmienić tak, żeby pokazywało jeszcze kto ten temat odwiedził?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.