Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Darecki

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.2
 • Forum
  www.platforma.org/forum
 1. Jak rozwiążę problem to napiszę. Na razie brak postępów.
 2. Witam serdecznie, Od momentu aktualizacji forum z wersji 3.0.5 do 3.1.2 nie działa mi przycisk Usuń po postami. Po kliknięciu powinno się wyświetlić dodatkowe okienko z pytaniem, a nie dzieje się nic. Raport różnicowy skina wykrywa ileś tam konflików. Naprawienie konfliktów w bicie Widok tematu->topicViewTemplate owszem pomaga i naprawia przycisk Usuń, ale rozwala kompletnie szablon. Czy wiecie może które linijki kodu w skinie konkretnie odpowiadają za to okienko, które się nie wyświetla? Z góry dzięki za pomoc.
 3. Spokojnie, mam chyba z 10 kopii zapasowych. Poza tym cały czas rozmawiamy o operacjach na testowym forum i testowej bazie (kopia oryginału, tyle że sprzed paru dni). W takim razie chyba zrobie normalny upgrade jeszcze raz, bo to się faktycznie może źle skończyć. Myślałem, po prostu że jest jakiś skrypt do importowania, albo coś podobnego. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 4. A co to mi da? Rozumiem, że te dane są w bazie wersji 3.0.4? Jak je usunę, to forum będzie "myślało" że jest wersją 2.3.6. A nowych postów jak nie było tak nie ma
 5. Witam wszystkich, Mam wersję działającą 2.3.6 i do tego na próbę upgradowałem jej kopię do 3.0.4. Wszystko pięknie, tylko że do pełnego upgradu, spolszczenia i dopracowania wersji 3.0.4 do ostatecznego kształtu trzeba wykonać jeszcze sporo dodatkowych czynności (spolszczenie, jakieś tam ustawienia, dodatkowe skórki bla bla bla). Wykonałem je i znowu wszystko działa. Teraz chciałbym ostatecznie przejść na wersję 3.0.4 jak najmniej się przy tym męcząc, ale sytuacja jest taka: - mam wersję 2.3.6 z aktualną bazą (serwis cały czas działa) - mam wersję 3.0.4 z bazą sprzed kilku dni Nie chcę znowu uruchamiać instalatora i wszystkiego robić od nowa. Jak zaimportować do 3.0.4 bazę danych z 2.3.6 tak żeby pozostały ustawienia, ale pojawiły się nowe posty itd? Czy to się w ogóle da zrobić jakoś automatycznie? Z góry dzięki za pomoc, DM
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.