Jump to content

alma

Member
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

alma's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podziękowania dla @Amfidiusz, @insp i @DawPi. Wszystko już jest jasne.
 2. Czyli generalnie chodzi o wykonanie templatki dla IP Content czyli lay i cięcie (kodowanie) a w tym wypadku ograniczna nas jedynie wyobraźnia i ... finanse ? Chyba dobrze to zrozumiałem? (Pochwale się że dziś zakupiłem: Forum, Blog, Galerie i CMS-a Blog wyszedł mnie gratis od całej kwoty odjęto 51$ co cieszy).
 3. Rozumiem, zobaczymy co wyjdzie w praktyce... Dziękuję za wyjaśnienie. P.S. Czy zna ktoś może adresy stron gdzie mozna zobaczyć jak wygląda rozbudowany portal pod IPB ? Chodzi mi o możliwości czyli co można wycisnąć z IP Content. Troszke zraził (przestraszył) mnie ten wątek: gdzie mowa jest o z naciskiem na BAAAARDZO....
 4. Tzn. co masz na myśli napisać od podstaw? Nie jestem super biegły w programowaniu tzn należy wszystko napisać od zera (kod) czy jest to kwestia konfiguracji włączania wyłączania danych bloków, powiedzmy jak dodawanie widgetów w WP ? Przepraszam za pytanie ale przed zakupem chcę mieć pewność, że kupuję coś co w dużym stopniu sam jestem w stanie "ogarnąć" widzę tam jakiś blok youtube, czy Recent Images w takim razie czy te bloki są przygotowane do wykorzystania (jak ma to miejsce w przypadku tiny portal dla SMF ? Czy do stworzenia "tak wyglądającego" portalu potrzebuję fachowca czyt. programisty ?
 5. Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie dotyczące rozbudowanego portalu pod IP Board na stronie invisionpower widnieje screen (załączam plik) czy tak faktycznie wygląda portal IPB ? Zaznaczam, że system możliwości założenia własnego dema jest od dłuższego czasu niedostępny (wykorzystany limit) tym samym nie mam mozliwości sprawdzenia co i jak, z góry dziekuję za wyjaśnienie czego dotyczy screen i ewentualnego polecenia godnego portalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.