Jump to content

Grease

Member
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  www.3mod.pl

Kontakt

 • Gadu Gadu
  12897882

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,509 profile views

Grease's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

2

Community Answers

 1. Witajcie, Mam pytanie czy to jest aktualne? Czy po instalacji chmody na foldery np public/style_images/ mają zostać? ew. czy mógłby ktoś podesłać zrzut ekranu swoich chmodów na foldery?
 2. Problemy dotyczą głównie wrzucania avatarów na serwer, obrazków (ihost DawPiego zwraca komunikat Can't move file.). W czym leży problem? Są jeszcze inne problemy po tym jak przepięliśmy na cf np. z hookiem zliczających czas online na forum.
 3. Witajcie, jak mogę zabrać uprawnienie moderatorom aby mogli zmieniać rangi użytkowników? Trochę niebezpieczna luka. http://scr.hu/2fh1/tc69a
 4. Pierwszy raz na moim forum spotkałem się z dziwnym ograniczeniem wywołanym dodatkiem punktów reputacji: Post został napisany przez 'nick' jest poniżej twojego progu wyświetlania. Wyświetl mimo wszystko Post jest ukryty ponieważ jego autor posiada reputację niższą od twojego progu. Po zmianie progu, na wyższy, post będzie widoczny 'nick'. Screeny: http://iv.pl/images/55578404160313778324.png http://iv.pl/images/80283831766489257234.png Wie ktoś czym może to być spowodowane?
 5. Witajcie, chciałbym 'na luźno' wrzucić pewien kod pod wszystkie bloki w sidebarze. Wiecie może jak to zrobić? Zaznaczam że dodatek customsidebarblocks jest nieco wyżej, a ja chce dodać to pod tagami:
 6. na webkolo za darmo do pobrania był bardzo ciekawy darmowy skin lecz chwilowo mają wyłączone forum.
 7. O kurde, ciekawie Przy zakupie pakietu hostingowego, twój dostawca najprawdopodobniej wysłał Ci e-mail z danymi, poszukaj w skrzynce. W ipb nie znajdziesz pasów do ftp.
 8. Może zacznij od usunięcia tej pustej komórki przed Forum, jest tam odnośnik do waszego sklepu mimo że dalej również jest 'CatShop'. Możliwe że rozwiąże to twój problem jeśli tylko jeden element znajduje się w 'Więcej'.
 9. Tak więc czy Enable content caching ma być włączony? Nie mogę znaleść ustawień cache skinów i języków o których wspomniałeś, mogłbyś mnie pokierować? Czy cache ipb może kolidować z cache serwera? Jeśli nie to niepotrzebnie bawię sie tymi ustawieniami
 10. Witajcie, W jakim miejscu mogę kompletnie wyłączyć cachowanie forum? Czy cachowanie obrazków przez serwer jest lepszym rozwiązaniem niż cache IPB?
 11. Dodaj rangę z innego konta lub wgraj backup z wczoraj.
 12. DawPi pisałem do was w wakacje, po dwóch wiadomościach z mojej strony nie doczekałem się odpowiedzi po czym zgłoszenie zostało zamknięte.
 13. Szukam osoby która przerobi styl splat! na ciemną wersję, zaprojektuje lub przełoży aktualną tabelkę serwerów na obecne standardy css3 i html5 oraz wprowadzi kilka drobnych zmian w stylu. Kontakt: PW na forum lub mail: greasemonkey@3mod.pl Płatność: przelew standardowy/paypal
 14. Witajcie, chciałem kupić przed momentem modyfikacje (Pav32) Post Notes 1.1.0 Natrafiłem przy płatności Paypal na takie coś: Uniemożliwia to sfinalizowanie zakupu. (Próbowałem dwa razy)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.