Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

sirandrew

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.4

Recent Profile Visitors

1735 profile views
 1. Na forum pojawiło się dużo zapytań dotyczących, nie najlepszego działania masowej korespondencji. Pomocnym rozwiązaniem jest skonfigurowanie zadania CRON. Może ktoś by chciał w jednym miejscu opisać od A do Z, jakie czynności trzeba wykonać, aby taka forma wysyłki zadziałała. To oczywiście dla tych, mnie kumatych (mniej doświadczonych) użytkowników IP.B. A może, już gdzieś na forum, coś takiego już się znajduje? Pozdr.
 2. Witam. Zlecę aktualizację IP.B z ver. 3.4.6 do ver. 3.4.8 - zabezpieczenia antyspamowe (użytkownicy + posty). Kontakt priv lub sirandrew@o2.pl + instalacja kalendarza. Andy
 3. W którym miejscu ACP mogę chwilowo zamknąć forum i podać komunikat, np., jak w tytule postu?
 4. Wiedzy nigdy nie za dużo... Co to znaczy ?
 5. Czy można prosić o badziej łopatologicznie? "w bicie skina defaultHeader"? Można jaśniej ?
 6. Witam, chciałem zmienić obrazek logo w klasycznym stylu IP.Board z png na gif. W którym fragmencie kodu i w którym pliku stylu mogę tego dokonać? Jeśli, ktoś chciałby pomóc, to z góry dzięki.
 7. Cal.pl się postarał. Przerzucili mi konto na inny serwer i spolszczenie się wgrało. Jest w porządku. Dla mnie temat do zamknięcia. Polecam serwery cal.pl.
 8. Wysłałem maila do admina cal.pl z prośba o pomoc. Jak, nie zaradzi, to uciekam od nich.
 9. A, czy, ja szukam darmowego? Przecież w temacie napisałem, że chcę wydać 130 - 150 złociszy na rok. Pytałem, czy pójdą spolszczenia na: http://www.unixstorm.org/ bo dotychczasowy mój hosting cal.pl, według wczesniejszej mojej oceny, nie był najgorszy. Pomoc na zawołanie, 30 tys. klientów, ceny przystępne (na poziomie http://www.unixstorm.org/), a jednak spolszczenia do IP.B - stop. ------ semenedar - podpowiesz, coś ?
 10. Skoro mi polecasz fwl, to dlaczego sam go nie używasz? Czy na tym, pójdą spolszenia do najnowszej wersji? http://www.unixstorm.org/
 11. semenedar, może coś więcej podpowiesz? abym mógł negocjowac, to muszę wiedzieć czego oczekuję. jaki, to minimalny czas wykonywania skryptu, według Ciebie, wchodzi w rachubę? o co mam prosić administratora hosta?
 12. IP.Board 3.1 Requirements Checker Checking minimum version (5.2.0)...Pass You are running PHP 5.2.17 IP.Nexus Only: Checking for ability to load Zend Guard encoded files...Pass Checking memory limit (128M or better recommended)...Pass Checking for SPL...Pass Checking for DOM XML Handling...Pass Checking for GD library...Pass Checking for GD2...Pass Checking for mysql support...Pass Checking for JSON...Pass Checking for openSSL...Pass Please also remember that MySQL 4.1 or higher (MySQL 5.0 or higher preferred) is required for IP.Board 3.1. Ask your server administrator to check the version of MySQL on your server if you are unsure. Wymagania, jak widać, to ten, dotychczasowy hosting spełnia (cal.pl), tylko spolszczenie nie chce sie wgrać.
 13. Kupiłem lickę ip.b. Mam hosting w cal.pl. Próbowałem zainstalować spolszczenie - jednorazowo i modułami i nie chce "wskoczyć" do skryptu. Muszę się przesiąść na innego konika. Mam 130 - 150 złotych do wydania na rok na hosting. Przymierzam się do linuxpl.com. Może dostanę, jakieś rady od doświadczonych osób? Jaki hosting wziąć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.