Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

adam200

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  truckers.com.pl

Recent Profile Visitors

1,631 profile views
 1. Witam, chciałbym, aby w temacie, który założę, mógłbym dodać specjalny button/odnośnik/cokolwiek. Button miałby działać tak, że po jego kliknięciu dodawałby się określony przeze mnie tekst do nowego postu użytkownika (post nie dodawałby się). Czy istnieje taka możliwość?
 2. Jak już napisałem temat - spróbowałem edytować ustawienia edytora - po prostu kliknąłem Zachowaj formatowanie, ale pozwól użytkownikowi na jego usunięcie. oraz Przejdź do następnego wiersza. i problem zniknął - dla potomnych zostawiam post.
 3. Witam, mam problem z tagiem Spoiler. Jeżeli dodam spoiler w poście w ten sposób: [spoiler]Treść spoilera[/spoiler] Reszta tekstu ^Chodzi tutaj o to, że jeżeli dodam zawartość spoilera w jednym wierszu to nie ma żadnego problemu i tekst poza spoilerem mogę dodać bezproblemowo. Jednak problem zaczyna się kiedy dam spoiler zawierający więcej niż jeden wiersz, przykład: [spoiler]Treść Spoilera[/spoiler] Reszta tekstu ^Wówczas "reszta tekstu" wchodzi do spoilera. Później podczas edycji nie ma możliwości "naprawienia" posta. Cała treść, która znajduje się pon
 4. Problem rozwiązałem. W folderze uploads miałem .htaccess w którym była blokada hotlinków pod złym adresem.
 5. http://prntscr.com/mo89zc Tak https://migracja.devops.truckers.com.pl/
 6. Witam, po migracji z jednego hostingu do drugiego nie wyświetlają się obrazki z folderu /uploads (czyt. avatary, loga, etc.). CHMOD ustawione na 777 na wszystko, url zmienione w conf_global i w ACP. Cache czyściłem i problem wciąż występuje. Co robić? Zdjęcie poglądowe: http://prntscr.com/mo5cs9
 7. Chciałbym, aby było to co tutaj: http://truckers.com.pl/tracker/ ale na wersję 4.2. @Edit Chcę przenieść wszystkie wpisy z tego trackera na trackera w wersji 4.2.
 8. Ja również pozwolę sobie ten temat odświeżyć. Jest gdzieś jakiś dobry poradnik jak stworzyć dobrego Trackera na ipb 4.2 oraz w jaki sposób mogę przenieść wpisy z Trackera z IPB 3.4 na 4.2?
 9. Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Podałem problem, gdzie on występuje. Nie wiem po co mam się rozpisywać na kilka akapitów, skoro nie ma ku temu celu. @DawPi Co znaczy zaktualizować styl? No bo on jest autorski, kupiony na zamówienie.
 10. Witam, krótko, mam taki problem i nie potrafię sobie z nim poradzić. Jest na wyszukiwarce i nowej zawartości: http://scr.hu/0j7u/gi9mn W kodzie:
 11. coś takiego https://community.invisionpower.com/4bugtrack/
 12. Witam, przychodzę z pytaniem. Posiada ktoś gdzieś może poradnik w jaki sposób mogę zrobić Trackera bazując na aplikacji "Pages"?
 13. Dodam kolejną dosyć ważną rzecz - zrobiłem skan nieautoryzowanych plików. Są wśród nich pliki: public/style_images/e_sportbets_pl/ itp
 14. Mógłby ktoś pomóc? Obrazki w dalszym ciągu się nie wczytują.
 15. Witam, dziś reinstalowałem aplikację IP.Shoutbox. Po reinstalacji na forum pojawiają się problemy dotyczące znikania obrazków na forum. Obrazki typu gwiazdki, edytowanie użytkownika na SB znikają pomimo tego, że są one na FTP. ctrl + f5 czasami załatwia sprawę. O co chodzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.