Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

ForGame

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  Forum.Forgame.pl
 1. Na moim forum jest pewien problem. Otóż, gdy wyślemy post wszystko jest ok, jednak gdy będziemy go chcieli edytować to po zapisaniu treść zamienia się w html np. przed: test po edycji: [b]test123[/b] Nie dzieje się tak dopiero jeśli użyjemy pełnego edytora. Od razu mówię, że strona się za każdym razem do końca wczytuje i problem występuje innym userom, na innych stylach to samo.
 2. Mam problem, ponieważ PW i Powiadomienia w tej chwili wyglądają tak: Co jest nie tak?
 3. No nareszcie. Dziękuję bardzo PawelS. (Post #16)
 4. Moje pytanie jest takie czy inni widzą tło (obrazek) na forum? bo może tylko ja nie widzę.
 5. Nadal to samo Jest w tej chwili tak: ************************************************************************/ /* CORE ELEMENT STYLES */ html, body { background: url('http://imageshack.us/a/img845/9665/w8ko.jpg'); background-repeat:repeat; color: #5a5a5a; } a obrazek to nic, że za mały, potem dam większy, chcę najpierw dowiedzieć się dlaczego jest taki błąd.
 6. ************************************************************************/ /* CORE ELEMENT STYLES */ html, body { background: url('http://imageshack.us/photo/my-images/845/w8ko.jpg/'); background-repeat:repeat; color: #5a5a5a; } body { font: normal 13px helvetica, arial, sans-serif; position: relative; } input, select { font: normal 13px helvetica, arial, sans-serif; } h3, strong { font-weight: bold; } em { font-style: italic; } img, .input_check, .input_radio { vertical-align: middle; } legend { display: none; } table { width: 100%; } td { padding: 3px; } a { color: #7B1300; text-decoration: none; } a:hover { color: #328586; } Usunąłem i dalej się nie zmieniło. Szukam w ACP "background: none repeat scroll 0 0 #FFFFFF;" poprzez CTRL + F i nic mi nie wyskakuje, że jest.
 7. Co w takim razie mam zrobić?
 8. http://forum.forgame.pl/ Proszę przejść na styl: "IP.Board test", bo właśnie ten styl próbuję przerabiać, na razie jest tam chaos.
 9. ************************************************************************/ /* CORE ELEMENT STYLES */ html, body { /* Safari has trouble with bgcolor on body. Apply to html tag too. */ background: url('http://linkdoobrazu.pl'); background-repeat:repeat; color: #5a5a5a; } Jak daję taki kod nic się nie zmienia. Tło zostaje białe. CTRL + F5 nic nie daje.
 10. Bo ten styl na którym pracuję jest ukryty. Działa teraz tak jak powinno. Dziękuję i mówię od razu, że to są moje początki z css.
 11. Nie jest tak jak powinno być: Jest tylko mały kawałeczek z tym tłem. Kod taki jaki wyżej podałeś .ipsSideBlock { background: url('http://img824.imageshack.us/img824/4475/04u5.png') repeat-x top #fff; padding: 10px; margin-bottom: 10px;
 12. Co zrobić, żeby tło Sidebar było obrazkiem (powielanym). .ipsSideBlock { background: #CEAE76 url('http://img824.imageshack.us/img824/4475/04u5.png') repeat-x top; padding: 10px; margin-bottom: 10px; I robię coś źle, bo zamiast obrazek wyświetlany jest tylko kolor (#CEAE76). Co zrobić, żeby tło było zrobione z obrazka?
 13. Mam problem tylko z tłem, a tak to inne rzeczy jak dodam w css to widać zmiany. Spróbuję coś pokombinować. Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.