Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Loneliness

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Loneliness

 • Birthday 11/08/1994

Kontakt

 • Gadu Gadu
  48951979
 • Skype
  xe.nox011

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Warszawa

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  projektspark.pl
 1. Naprawiłem. Plik memberSync.php jednak był. Trzeba było usunać z FTP ten plik memberSync.php Zostawiłem tylko memberSync.rename.php Do zamknięcia.
 2. hmmm, kierując się tym linkiem na FTP nie widzę tego pliku. Może to jest problemem. Może mi go ktoś podesłać?
 3. Gdy GlobalModerator chce przenieść temat lub dać komuś warna wyskakuje mu taki błąd. Fatal error: The encoded file/forum/apspark/applications/forums/extensions/memberSync.phphas expired. inUnknownon line0
 4. Witam, pojawił się dość spory problem. Rejestracja czasami działa a czasami nie. Raz jest normalnie, a innym razem jest napisane "UPS Coś poszło nie tak"... Co może być powodem?
 5. Tak szybkiej pomocy jeszcze nie miałem na tym forum chyba + Można zamknąć
 6. Podczas edycji użytkownika w ACP wyskakuje błąd: Fatal error: Cannot redeclare class forumsmembersync in /forum/apspark/applications_addon/other/jawards/extensions/memberSync.php on line 9 Co może być przyczyną?
 7. Zmieniliśmy hosting, przenieśliśmy forum na inny hosting i szczyciły się wszystkie wiadomości PW. Wiadomości są, ale totalnie puste. Pisać można, wszystko działa, ale te stare nie. Zgaduje ze nie przeniosłem którejś tabeli. Nie wiecie może jak ona się może nazywać?
 8. Już tak robił mój kolega jak miał z nimi problem. Co mam wpisać do tego .htaccess?
 9. Dlaczego? Płace za najlepszy pakiet to wymagam poprawnego działania forum od strony hostingu A nie podoba im się coś to zwrot kasy i hosting change.
 10. Ja mam pliki wgrane na pierwszy folder po wejściu w FTP Tak mam ustawione na home.pl Pozostaje skontaktować się z hostingiem, potem napisze czy pomogło.
 11. Po prostu za małą wartość masz ustawioną w pliku php.ini na wykonanie pojedynczego żądania od skryptu. Sprawdź ile ona wynosi na Twoim serwerze i spróbuj ją zwiększyć. Samodzielnie, o ile masz taką możliwość, lub poproś admina serwera. Ten się może, ale nie musi na to zgadzać. Możesz dokładnie wyjaśnić mi gdzie się to zmienia?
 12. WT-Blue przerobić na zieloną kolorystykę + kilka poprawek i git
 13. A co to ma do tego? -,-" Zrobię to jutro, a o wynikach napisze w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.