Jump to content

Loneliness

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Loneliness last won the day on August 3

Loneliness had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About Loneliness

 • Birthday 11/08/1994

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Warszawa

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  Rozbrajamy.pl

Recent Profile Visitors

1,891 profile views
 1. Ok, do zamknięcia. Nie robili najmniejszych problemow nawet. Po napisaniu do supportu zwrócili 45$
 2. Niestety podczas zakupu licencji przez pomyłkę kupiłem usługę "Społeczności w chmurze". Miał ktoś już taką sytuacje? Da się jakoś dogadać z supportem i dopłacić brakującą kwotę, aby wymienić Cloud na normalną licencje? Napisałem już do supportu, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, a trochę martwi mnie ta sytuacja. Szkoda by było aby 45$ poszło w błoto..
 3. Witam, parę dni temu przed zakupem nowej licencji zacząłem sobie stawiać już nowe forum na nulledzie, dziś dostałem wiadomość że płatność została przetworzona i licencja została zakupiona pomyślnie. Co dalej? Niestety nie mogę dodać klucza w ACP co będzie pewnie w przyszłości problemem. Czytałem ze wystarczy jakoś nadpisać któreś pliki oryginalnymi, jakie konkretnie i w którym miejscu?
 4. Naprawiłem. Plik memberSync.php jednak był. Trzeba było usunać z FTP ten plik memberSync.php Zostawiłem tylko memberSync.rename.php Do zamknięcia.
 5. hmmm, kierując się tym linkiem na FTP nie widzę tego pliku. Może to jest problemem. Może mi go ktoś podesłać?
 6. Gdy GlobalModerator chce przenieść temat lub dać komuś warna wyskakuje mu taki błąd. Fatal error: The encoded file/forum/apspark/applications/forums/extensions/memberSync.phphas expired. inUnknownon line0
 7. Witam, pojawił się dość spory problem. Rejestracja czasami działa a czasami nie. Raz jest normalnie, a innym razem jest napisane "UPS Coś poszło nie tak"... Co może być powodem?
 8. Tak szybkiej pomocy jeszcze nie miałem na tym forum chyba + Można zamknąć
 9. Podczas edycji użytkownika w ACP wyskakuje błąd: Fatal error: Cannot redeclare class forumsmembersync in /forum/apspark/applications_addon/other/jawards/extensions/memberSync.php on line 9 Co może być przyczyną?
 10. Zmieniliśmy hosting, przenieśliśmy forum na inny hosting i szczyciły się wszystkie wiadomości PW. Wiadomości są, ale totalnie puste. Pisać można, wszystko działa, ale te stare nie. Zgaduje ze nie przeniosłem którejś tabeli. Nie wiecie może jak ona się może nazywać?
 11. Już tak robił mój kolega jak miał z nimi problem. Co mam wpisać do tego .htaccess?
 12. Dlaczego? Płace za najlepszy pakiet to wymagam poprawnego działania forum od strony hostingu A nie podoba im się coś to zwrot kasy i hosting change.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.