Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Reaver

Użytkownik
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralna

About Reaver

 • Birthday 01/01/2010

Kontakt

 • Gadu Gadu
  7986314

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Mam taki problem. Pobrałem z ize skin elegance, kolor czcionki jest biały, tło tez. W którym pliku i miejscu mogę zmienić kolor czcionki w statusach?
 2. Cześć. Mam pytanie. Otwieram serwer pewnej gry, forum bazuje na IPB. Na stronie można zakupić punkty premium + VIP na forum. Moje pytanie brzmi, jak połączyć to tak, by ludzie, którzy kupuję punkty premium, oraz VIP'a, automatycznie dostawali rangę na forum? Widziałem gdzieś, że funkcjonuje to tak - gracz wpisuje otrzymany kod SMS + login na forum, dostaje rangę od razu. Przy czym rangę posiada tylko 5, bądź 30 dni, po tym czasie powraca do Membera.
 3. Mogę dokładniejszą instrukcję, sprawdzę.. zrobiłem, nie było dopisane UTF-8...
 4. Hej, mam problem... Wszędzie działa literka "ź", tylko w słowie "paź", czy "październik", jest za "ź", "?". Jak mogę to naprawić?
 5. Rozwiązane, lh zmieniło to wszystko ze swojego poziomu.
 6. Wszystko jest pod latin1... Jak mogą to wszystko na raz zmień na utf8? Bo jeżeli zmienię to w PMA to zmienia mi to ogólnie, ale bez tabel..
 7. Mam kopię, tam i tak nic nie ma. Tam jest za dużo tabel, do rana musiałbym to ręcznie zmieniać... Istnieje jakiś sposób na to?
 8. Każda z tabel ma kodowanie latin1_swedish, a na samym dole jest utf32_polish, zmienić to wszystko na utf8_general?
 9. Powiedz mi jeszcze proszę.. które dokładnie? Nie mogę tego ogarnąć.
 10. O to Ci chodziło, dokładnie?
 11. Mam problem, zaopatrzyłem się w hosting na LH.pl, dla testu zakupiłem zestaw Orange, przy każdej czynności wywala SQL Error, działa tylko strona główna, oraz logowanie do ACP, jak mogę to naprawić? http://screenshooter.net/100278825/gwwlaas
 12. Jak ci nie pasuje, to poszukaj licencji od kogoś, zapłacisz taniej jak od wydawcy, a pozostaniesz na wersji jakiej ci się podoba.
 13. SEO jest, za darmo. Poczekaj do 4, a modyfikacje znajdziesz tutaj, albo na invisionpower i na masie innych supportów. Koszt skina to raczej sprawa indywidualna, ale dedykowany z 500zł? Mobile jest normalnie, można go wybrać w stopce forum jako skin... Na urządzeniach mobilnych, automatycznie jest wybierany Pokaż to forum, daj link.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.