Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Rafał

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.9

Recent Profile Visitors

2084 profile views
 1. Nie do końca. Projektuję i piszę strony od dłuższego czasu, mógłbym rzec, że nie mam problemu z posługiwaniem się CSS'em jednak elementy są wyfloatowane do lewej i ani align, ani zamiana na flex z justify-content nie usuwa marginesu. Nie mam pojęcia, który div za niego odpowiada bo na pewno nie ten z hiperłączami.
 2. Czołem. Siedzę przy tym już jakiś czas i nie mogę tego rozgryźć. IPB ma czasami za dużo klas i nie idzie się połapać. Chodzi o zakładki i zlikwidowanie tego marginesu po lewej, chcę wyrównać je maksymalnie do lewej.
 3. To nie pomysł, wolna myśl. W takim razie nie ma żadnego sposobu na legalne używanie 3?
 4. Czołem. Zastanawiamy się od kilku dni jak wygląda sprawa z zakupem licencji do IPB 3. Z tego co wydedukowaliśmy to silnik nie jest już wspierany, a zakupić można jedynie licencje do IPS co średnio nam pasuje. Ewentualnie skoro produkt nie jest wspierany to może można używać go bez licencji?
 5. Solved, do zamknięcia ;)
 6. Nie ma jakiegoś moda na którym mógłbym bazować? Aż tak bardzo się nie zagłębiałem w IPB i nie wiem czy dam sobie radę z napisaniem go od zera.
 7. Banalne, a o tym zapomniałem Dzięki, do zamknięcia.
 8. ^ dobra udało mi się coś zmotać, zainstalowałem jeszcze raz secondarygroups i pogrzebałem w jego kodzie usuwając i zamieniając to co było mi potrzebne. Mam jeszcze jedno pytanie udało mi się uzyskać wypisywanie dodatkowych grup w linii czyli: Grupa1, grupa2, grapa3... natomiast chciałbym aby wyświetlały się pod sobą: Grupa1 Grupa2 Grupa3 Próbowałem czegoś takiego ale nie działa: $member['other_groups'] = implode( "\n", $g_others );
 9. Nie piszę żadnego moda, wrzucam to w styl.
 10. Rezultat powyższego rozwiązania.
 11. I w jaki dokładnie sposób wrzucić to w HTML?
 12. Wybacz ale nigdy nie korzystałem z tego trybu - nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Możesz podać mi ścieżki gdzie dokładnie się udać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.