Jump to content

Rafał

Member
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.9

Recent Profile Visitors

2,479 profile views

Rafał's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

5

Community Answers

 1. Nie do końca. Projektuję i piszę strony od dłuższego czasu, mógłbym rzec, że nie mam problemu z posługiwaniem się CSS'em jednak elementy są wyfloatowane do lewej i ani align, ani zamiana na flex z justify-content nie usuwa marginesu. Nie mam pojęcia, który div za niego odpowiada bo na pewno nie ten z hiperłączami.
 2. Czołem. Siedzę przy tym już jakiś czas i nie mogę tego rozgryźć. IPB ma czasami za dużo klas i nie idzie się połapać. Chodzi o zakładki i zlikwidowanie tego marginesu po lewej, chcę wyrównać je maksymalnie do lewej.
 3. To nie pomysł, wolna myśl. W takim razie nie ma żadnego sposobu na legalne używanie 3?
 4. Czołem. Zastanawiamy się od kilku dni jak wygląda sprawa z zakupem licencji do IPB 3. Z tego co wydedukowaliśmy to silnik nie jest już wspierany, a zakupić można jedynie licencje do IPS co średnio nam pasuje. Ewentualnie skoro produkt nie jest wspierany to może można używać go bez licencji?
 5. Nie ma jakiegoś moda na którym mógłbym bazować? Aż tak bardzo się nie zagłębiałem w IPB i nie wiem czy dam sobie radę z napisaniem go od zera.
 6. Banalne, a o tym zapomniałem Dzięki, do zamknięcia.
 7. ^ dobra udało mi się coś zmotać, zainstalowałem jeszcze raz secondarygroups i pogrzebałem w jego kodzie usuwając i zamieniając to co było mi potrzebne. Mam jeszcze jedno pytanie udało mi się uzyskać wypisywanie dodatkowych grup w linii czyli: Grupa1, grupa2, grapa3... natomiast chciałbym aby wyświetlały się pod sobą: Grupa1 Grupa2 Grupa3 Próbowałem czegoś takiego ale nie działa: $member['other_groups'] = implode( "\n", $g_others );
 8. Nie piszę żadnego moda, wrzucam to w styl.
 9. Rezultat powyższego rozwiązania.
 10. I w jaki dokładnie sposób wrzucić to w HTML?
 11. Wybacz ale nigdy nie korzystałem z tego trybu - nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Możesz podać mi ścieżki gdzie dokładnie się udać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.