Jump to content

Kobys

Member
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

Kobys's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Załóżmy taka sytuację. Gosciu ma licencje, wygasła, daje mi ją, ja jej używam, jakiś gościu chce kupić, ja mu ją daję (ale dalej jej sam uzywam) I CZY MU BĘDZIE DZIAŁAŁA?
 2. Witam, czy jeżeli licencja wygasła to mogą korzystać z niej np 2 osoby ?
 3. Sprzedam steama z cs 1.6 nie banowany. cena 15 zł do małej negocjacji płatność: przelew/sms/wpln 1s1k oraz setti/paypal
 4. Mam do sprzedania 200 WPLNy na 1s1k.pl Cena do uzgodnienia GG; 6942555 ss; http://screenshooter.net/101878344/icoyhyk
 5. 1 ss pokazuje ustawienia z ACP http://screenshooter.net/101878344/lifrpgq 2 ss pokazuje grupy http://screenshooter.net/101878344/qcvfxwu Niby jest zaznaczone, że ma być w grupie donator a go nie ma.
 6. W tym, że dodałem ze ma być w grupie Donator a go nie ma mimo tego, ze zaznaczyłem w ACP
 7. Ale nie chcę żeby były one widoczne w poście. chcę tylko żeby był w tych grupach, które mu nadam
 8. Witam, Dodaje userowi grupę podstawową np: VIP, oraz pod spodem dodaję grupę podrzędną np Admin lub coś innego i na stronie głównej widnieje on tylko w grupie podstawowej, a chciałbym żeby też był w pozostałych grupach, które wybrałem.
 9. Dalej nic, ale wszystkim działa tylko jemu jednemu nie. Czy to może być jego wina ?
 10. Witam, userowi nie włącza się wgl strona a wyskakuje taki błąd: Fatal error: Call to a member function statistics() on a non-object in /home/szomekcs/domains/cs-szczecin.pl/public_html/hooks/pg34_statistics_a3d675a492973f9cff22fe465c3e9daa.php on line 38 Dodam, że na telefonie działa mu wersja moblina i pełna wersja, tylko na PC nie może wejść, czy to wina jego komptera?
 11. Nie wiem czy wiecie ale szablon Spark - Dark V1 został udostępniony. http://multi-head.pl/topic/31465-downloadipb-szablon-spark-dark-v1/ a z tego co widzę autor tematu napisał Nie wiem czy jest to aż tak poważne złamanie prawa, by się tym zająć.
 12. Witam, wgrałem tabele serwerów by globus (coś źle zrobiłem) i cos takego : Warning: require(serwery/lgsl_files/lgsl_details.php) [function.require]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/szomekcs/domains/cs-szczecin.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_boards.php on line 1053 Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'serwery/lgsl_files/lgsl_details.php' (include_path='/home/szomekcs/domains/cs-szczecin.pl/public_html/ips_kernel/HTMLPurifier:.:/usr/local/php53/lib/php/:/home/szomekcs/domains/cs-szczecin.pl/public_html/ips_kernel/') in /home/szomekcs/domains/cs-szczecin.pl/public_html/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_boards.php on line 1053 Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.