Skocz do zawartości

Gosak

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gosak

  1. Prosilabym o zamkniecie tematu. Znalazlam juz odpowiednia osobe.
  2. Witam. Chcialabym zlecic stworzenie grafiki dla forum oraz konfiguracje modulow, Oferty prosze zkladac na pw. Srodki jakie chce przeznaczyc to okolo 400 zl brutto. Pozdrawiam Malgorzata.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.