Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Bartek

Użytkownik
 • Content Count

  1,195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.4
 1. Przy próbie wpisania pełego adresu (w skrypcie PHP): Warning: require_once() [function.require-once]: URL file-access is disabled in the server configuration in ... Chyba trzeba będzie pisać do hosta...
 2. styles main.css [*]index.html W index.html: <link rel="stylesheet" type="text/css" href="../styles/main.css" />
 3. Hej! Mam dziwny problem na serwerze. Mianowicie nie działa przechodzenie do poprzedniego folderu za pomocą "../". W PHP jak i zwykłym HTML. Czy to jest wina serwera? Czy mogę to jakoś naprawić?
 4. W końcu się udało http://forum.php.pl/index.php?s=&showtopic=117350&view=findpost&p=590485
 5. Już jest ok, dzięki. Kolejny problem :/. Mam w bazie coś takiego: ĹóźşĹÄÄ Ale tylko jak wrzucam tekst przez query z pliku .php, jak bezpośrednio przez bazę to znaki są w porządku. Mam i w tabeli i w pliku ustawione utf8_polish_ci. W pliku to wygląda tak: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> Jest na to jakiś sposób?
 6. Ok, dzieki, a jak teraz wyciagnac z tego liczby?
 7. Hej, Mam takie oto pytanie... Mam w bazie tabelę o nazwie "users" w której jedną z kolumn jest "group". W niej są nazwy grup do jakich użytkownik należy, np. "Admins" lub "Members". Potrzebuję przeliczyć ile użytkowników znajduje się w każdej grupie. Nie jest to trudne, jak wybiorę jedną, ale chciałbym żeby zliczyło jednym query liczbę wszystkich wystąpień danych grup (ile jest "Admins", ile "Members" itp.) żebym potem mógł te liczby jakoś łatwo przypisać do zmiennych. Jak mogę to zrobić?
 8. Tak się zastanawiam czy istnieje modyfikacja, która by pozwalała na odpowiadanie w temach poprzez email. Subskrybuje sobie temat który mnie interesuje, przychodzi email o nowej odpowiedzi, ja chcąc na nią odpowiedzieć klikam Odpowiedz i wysyłając meial odpowiadam. Przydatne, nie trzba wlazic na forum, żeby szybko coś komuś odpowiedzieć. Nie to, ze czegoś takiego potrzebuje, ale ciekawy jestem, czy istnieje
 9. Dzięki. Jest jakiś łatwy sposób znajdowania takich rzeczy, żebym nie pytał się jeszcze milion razy?
 10. Cześć, Gdzie znajdę szablon odpowiadający za wyświetlanie zalogowanych użytkowników na dole strony głównej forum?
 11. Chyba mnie nie zrozumiałeś. Ja wiem jak zmienić kolor grupy. Problem jest taki, że kolor jest odzwierciedlany w widoku tematu, ale w wyskakującym okienku już nie (patrz: screen. Administrator w okienku nie jest czerwony, a być powinien).
 12. Cześć, Nazwa grupy w popupie nie jest kolorowa. Jest jakiś sposób, żeby ona też miała kolor?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.