Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

capon

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About capon

 • Birthday October 28

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Sanok

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  www.cs-creativ.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki pomocy supportu IPS i hostingu mydevil udało się naprawić to. Problem był z bazą danych i poprzednim hostingiem.
 2. Import eksport baz danych i wszystkie pliki z ftp do ftp. Opcja napraw nie działa, po kliknięciu ładuje się chwilę, ale po odświeżeniu nic się nie zmienia.
 3. Witam, Mieliśmy forum na hostingu proserwer, przenieśliśmy je na mydevil. Wszystko przebiegło pomyślnie, jedynie problem jest ze starymi postami (przed przeniesieniem), nie pokazuje ich. Wersja IPS najnowsza Da radę coś zrobić, żeby odzyskać widoczność starych postów?
 4. Podeślij link do forum, gdzie masz tamten plugin.
 5. Dodałem chwilową weryfikację administratora i zrobiłem grupę z ograniczenia do czasu napisania 10 postów.Pozostaje tylko przeczekać ten okres i za jakiś czas jak się znudzi rejestrowanie przywrócenie normalnej weryfikacji.
 6. Witajcie, jest jakiś sposób do pozbycie się osoby ze zmiennym IP z forum? Natarczywie robi kolejne konta i psuje reputację forum. Zwykły ban nie daje rady, gdyż osoba ta posiada zmiennie IP. Jest jakiś sposób na pozbycie się takiego syfu?
 7. Rzeczywiście moja grupa nie miała wszystkich uprawnień, musiałem również dodać nową i z tamtej edytować swoją własną. Po dodaniu uprawnień pojawiła się opcja. Dzięki!
 8. Moja grupa ma wszystkie prawa w panelu jak i na forum. Tak to jest główne konto admina, wersja 4.2, najnowsza.
 9. Przekierowuje mnie na tą stronę, nie mam tu takiej opcji do dodania:
 10. Witam. Na forum mam takie reakcje: W folderze: uploads/reactions/ mam takie Co zrobić, żeby wszystkie reakcje z tego folderu miał na forum?
 11. Po kilku próbach w końcu się udało. Po aktualizacji bez problemu wpisałem klucz. Do zamknięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.